Ste tu
Home > Kultúra > KOLLÁROVCI PRÍDU DO TREBIŠOVA

KOLLÁROVCI PRÍDU DO TREBIŠOVA

Kapela Kollárovci patrí v súčasnosti medzi najúspešnejšie a najobľúbenejšie skupiny hrajúce ľudové piesne s dávkou modernosti. Dôležitú súčasť ich imidžu tvoria i pekné videoklipy dotvárajúce tak jedinečnú atmosféru. A teraz prídu do Trebišova.


Kto sú Kollárovci?

Kapela Kollárovci je originálnym zoskupením mladých, talentovaných hudobníkov. Svojím hudobným umením zabávajú a rozveseľujú už mnoho rokov poslucháčov doma i za hranicami Slovenska. Ich živá hudba, temperamentný spev a humorné slovo vytvárajú nezabudnuteľnú atmosféru, ktorá vyčarí na vašej tvári úsmev, nadšenie a dobrú náladu. Na trhu úspešne pôsobia už od roku 1997 a svojím goralským temperamentom si získavajú priazeň u mnohých fanúšikov. Nosným pilierom ich repertoáru je slovenská ľudová pieseň, ktorá vďaka Kollárovcom dostáva nový šat, príjemný aj pre tých, ktorí tento žáner nikdy nevyhľadávali. V ich podaní si môžete taktiež vypočuť vlastné skladby z ich autorskej dielne. Kollárovci majú vydaných 8 hudobných CD a 4 DVD, ktoré by nemali chýbať ani u Vás doma. Ročne absolvujú množstvo koncertov a vystúpení. Zoskúpenie kapely tvoria šiešti členovia, z toho traja sú bratia Kollárovci. Pestré je aj nástrojové obsadenie: husle, kontrabas, soprán a alt saxofón, cimbal, akordeón, bicie nástroje.

Kollárovci v Trebišove vystúpia 10. júna
Kollárovci v Trebišove vystúpia 10. júna
Kollárovci vystúpia 10. júna

Obľúbení Kollárovci prídu po roku opäť k nám. 10. júna 2016 so začiatkom o 18:00 vystúpia v Estrádnej sále Mestského kultúrneho strediska. Jedna vstupenka stojí 10 € a kúpiť si ju môžeš po kliknutí na tento odkaz.  Nenechaj si ujsť jedinečnú súhru huslí, akordeónu, saxofónu, kontrabasu ale i bicích nástrojov. A nezabudni si jednu pieseň od Kollárovcov vypočuť aj u nás.Video: youtube.com
Text: kollarovci.sk


Top