Ste tu
Home > Šport > TREBIŠOVČAN KOLESÁR S VÍŤAZNOU PREMIÉROU VO FORTUNA LIGE

TREBIŠOVČAN KOLESÁR S VÍŤAZNOU PREMIÉROU VO FORTUNA LIGE

Skvelý štart v najvyššej lige má za sebou reprezentant SR “19″ Peter Kolesár, keď včera figuroval v základnej zostave proti Spartaku Trnava.

Kapitán Michaloviec U19 sa v zime začal pripravovať s A tímom a na premiéru v drese mužov nemusel čakať dlho. Vo včerajšom prvom jarnom zápase Michaloviec proti Spartaku Trnava nastúpil v základnej zostave, odohral 83 minút​, ​vypracoval si niekoľko sľubných príležitostí a na ligového nováčika podal sympatický výkon, ktorý ocenili aj domáci tréneri. Na premiéru vo Fortuna lige tak môže spomínať v dobrom aj preto, že svojmu tímu pomohol k víťazstvu 2:0!
Prečítajte si: Peter Kolesár, futbalista, ktorý hral proti Barcelone a Realu
“Bola to naozaj premiéra ako lusk, zvíťazili sme, a ešte k tomu nad silným súperom,” komentoval s úsmevom Kolesár. “Zo začiatku som pociťoval nervozitu, ale potom to zo mňa opadlo a snažil som sa hrať sebavedomo. Spoluhráčov som dobre poznal z prípravy, čo mi tiež pomohlo,” dodáva Kolesár.
Kolesar_Spartak-870x350
Ďalšie ligové zápasy čaka​jú Michalovce až v stredu 1. marca, kde na štadióne pod Dubňom v Žiline odohrajú dohrávku 18. kola z jesennej časti proti MFK Ružomberok a hneď v nedeľu 5. marca cestujú do Bratislavy a ich súperom bude Slovan.

Zdroj text&foto: cech-slovakia.sk


Dr. MartinCooper
Regionálny spravodajský portál TvojTrebišov.sk vznikol 1. februára 2015 ako projekt viacerých študentov, ktorí mali chuť priniesť do trebišovských vôd niečo nové a písať zaujímavé články o svojom meste a jeho širokom okolí. Nájdeš na ňom aktuálne informácie z oblasti krimi, športu, kultúry, fotoreportáží, rozhovorov, či rôzne rubriky a články s pridanou hodnotou.
Top