Ste tu
Home > Kultúra > KINO SLÁVIA BUDE PREMIETAŤ TOMB RAIDER

KINO SLÁVIA BUDE PREMIETAŤ TOMB RAIDER

Zdieľaj tento článok

Kino Slávia počas marca odvysiela premiérovo Tomb Raider. V hlavnej úlohe sa však nepredstaví legendárna Angelina Jolie. Dokáže sa nový film vyrovnať?


Lara Croft (Alicia Vikander) má 21 rokov a práve zdedila obrovské obchodné impérium. Jej otec, bohatý šľachtic a známy dobrodruh, Lord Richard Croft (Dominic West), zmizol bez stopy pred 7 rokmi, keď bola ešte malá. Odvtedy sa márne snaží nájsť nejaký zmysel života. Keď si prečíta záhadný odkaz, ktorý jej otec zanechal, rozhodne sa opustiť Londýn a vyraziť do neznáma, aby prišla na to, čo sa mu naozaj stalo. Vydá sa po jeho stopách hľadať legendárnu hrobku na mýtickom ostrove niekde pri japonskom pobreží. Nebude to však také jednoduché – už len dostať sa na ostrov jej dá riadne zabrať. Loď, ktorá ju mala dopraviť na pevninu stroskotá v silnej búrke, a Lara sa ocitá sama uprostred neznáma, vyzbrojená len ostrým nožom, pevnou vierou a vlastnou tvrdohlavosťou.


Ak sa jej podarí prekonať svoje vlastné limity a prežiť toto nebezpečné dobrodružstvo, stane sa z nej skutočný Tomb Rider.

16. marca (piatok) o 19:00
17. marca (sobota) o 19:00
18. marca (nedeľa) o 19:30


Zdroj: Kino Slávia

 

 

Zdieľaj tento článok

Top