Ste tu
Home > Spravodajstvo > KAZACH, KTORÝ PRIŠIEL NA SLOVENSKO NEOPRÁVNENE, JE UŽ VYHOSTENÝ

KAZACH, KTORÝ PRIŠIEL NA SLOVENSKO NEOPRÁVNENE, JE UŽ VYHOSTENÝ

opitý vodič za volantom
Zdieľaj tento článok

Z územia Slovenskej republiky bol vyhostený občan Kazachstanu, ktorý na naše územie prišiel neoprávnene z Ukrajiny. Hraniční policajti kontrolovali muža v katastri obce Čierna, v okrese Trebišov.


Neoprávneného vstupu na naše územie sa dopustil vo štvrtok, 14. januára 2016. Podľa dostupných informácií ho pri jeho vstupe zachytili bezpečnostné kamery monitorujúce vonkajšiu hranicu. Informuje web HNonline.sk.


“Cudzinec bol predvedený na oddelenie za účelom zistenia totožnosti. Z dôvodu, že prekročil vonkajšiu hranicu z Ukrajiny do SR nedovolene mimo hraničný priechod a na našom území sa zdržiaval neoprávnene, bol z územia SR administratívne vyhostený,” uviedla hovorkyňa riaditeľstva hraničnej a cudzineckej polície Sobrance, Agnesa Kopernická pre web HNonline.sk.


Zdroj: HNonline.sk

Zdieľaj tento článok

Dr. MartinCooper
Regionálny spravodajský portál TvojTrebišov.sk vznikol 1. februára 2015 ako projekt viacerých študentov, ktorí mali chuť priniesť do trebišovských vôd niečo nové a písať zaujímavé články o svojom meste a jeho širokom okolí. Nájdeš na ňom aktuálne informácie z oblasti krimi, športu, kultúry, fotoreportáží, rozhovorov, či rôzne rubriky a články s pridanou hodnotou.
Top