Ste tu
Home > Hudba > Justin Bieber si dáva pauzu od hudby, vrátiť sa plánuje s úžasným albumom

Justin Bieber si dáva pauzu od hudby, vrátiť sa plánuje s úžasným albumom

BRATISLAVA 27. marca (WebNoviny.sk) – Kanadský spevák Justin Bieber si dáva pauzu od hudby. Oznámil to na službe Instagram, kde vysvetlil, že sa chce venovať svojmu zdraviu a rodine.

„V súčasnosti sa veľmi sústreďujem na nápravu niektorých hlboko zakorenených problémov, ktoré mám, tak ako má väčšina z nás, aby som sa nezrútil, mohol udržať svoje manželstvo a byť otcom, ktorým chcem byť. Hudba je pre mňa veľmi dôležitá, ale nič nie je dôležitejšie, ako moja rodina a zdravie,“ napísal v príspevku 25-ročný interpret, ktorý je ženatý s modelkou Hailey Baldwin.

Rodák z Londonu v Ontáriu oznámil svoju hudobnú prestávku v reakcii na otázky fanúšikov o jeho novej tvorbe. Hoci sa hudbe chvíľu venovať nebude, neplánuje s ňou skončiť úplne. Ako na Instagrame napísal, plánuje sa vrátiť s novým „úžasným“ albumom, a to čo najskôr.

Justin Drew Bieber

… ktorý je okrem hudby známy aj početnými problémami so zákonmi, vydal v roku 2009 EP nahrávku My World, po ktorej nasledovali albumy My World 2.0 (2010), Under The Mistletoe (2011), Believe (2012) a Purpose (2015).

Na konte má tiež kompilácie My Worlds: The Collection (2010) a Journals (2013). Počas kariéry stihol získať napríklad jednu Grammy, dve BRIT Awards, 19 Billboard Music Awards, 15 American Music Awards či 23 Teen Choice Awards.

Informácie pochádzajú z webstránky consequenceofsound.net a archívu agentúry SITA.

Zdroj: Webnoviny.sk – Justin Bieber si dáva pauzu od hudby, vrátiť sa plánuje s úžasným albumom © SITA Všetky práva vyhradené.

Top