Ste tu
Home > Správy > Slovensko > Juraj Šeliga nemá v úmysle uchádzať sa o post predsedu strany Za ľudí, môže sa to však zmeniť

Juraj Šeliga nemá v úmysle uchádzať sa o post predsedu strany Za ľudí, môže sa to však zmeniť

3.6.2021 (Webnoviny.sk) – Poslanec Juraj Šeliga momentálne nemá v úmysle kandidovať na predsedu strany Za ľudí. Uviedol to vo štvrtok v diskusnej relácii televízie Joj Na hrane v reakcii na výrok predsedníčky strany Veroniky Remišovej, že by mohol byť kompromisným kandidátom.


Podľa Šeligu je na to, aby ktokoľvek kandidoval, najskôr potrebné zvolať snem.


„V tejto chvíli sa mi nezdá, že by som tým niečo vyriešil, ak by som ja kandidoval,” povedal Šeliga s tým, že v súčasnosti sú prúdy v strane Za ľudí „úplne inde”.

Šeliga doplnil, že jeho postoj sa môže zmeniť, ale dôležité je, aby sa konal snem a diskusia. „Lebo vôbec nie je vylúčené, že pani Remišová bude stále predsedníčkou, vôbec nie je vylúčené, že pani Kolíková bude predsedníčkou, alebo niekto tretí, štvrtý, piaty,” zdôraznil. Dodal však, že podobné diskusie by sa mali uskutočňovať za zatvorenými dverami.

Viac k témam: snem strany
Zdroj: Webnoviny.sk – Juraj Šeliga nemá v úmysle uchádzať sa o post predsedu strany Za ľudí, môže sa to však zmeniť © SITA Všetky práva vyhradené.


Top