Ste tu
Home > Správy > Svet > Izrael neotvorí hranice pre turistov do 1. augusta, stúpa počet prípadov nákazy delta variantom vírusu

Izrael neotvorí hranice pre turistov do 1. augusta, stúpa počet prípadov nákazy delta variantom vírusu

Zdieľaj tento článok

24.6.2021 (Webnoviny.sk) – Izraelská vláda odložila plánované opätovné otvorenie krajiny vakcinovaným turistom pre obavy zo šírenia nákazlivejšieho delta variantu koronavírusu. Izrael sa chystal otvoriť hranice pre turistov zaočkovaných proti ochoreniu COVID-19 od 1. júla.


Viac o téme: Koronavírus COVID-19 vakcína

Skupinám vakcinovaných zahraničných návštevníkov začal povoľovať vstup do krajiny už v máji. Všetci turisti smerujúci do Izraela musia pred odletom absolvovať testy a zároveň musia predložiť doklad o očkovaní.


Avšak po tom, ako počet infekcií koronavírusom v Izraeli minulý týždeň stúpol, vláda v stredu oznámila, že otvorenie hraníc pre turistov odloží do 1. augusta. Izraelské ministerstvo zdravotníctva počas predošlého dňa nahlásilo 110 nových prípadov nákazy koronavírusom.

Viac k témam: COVID-19, delta variant, indický variant, Koronavírus, očkovanie proti koronavírusu
Zdroj: Webnoviny.sk – Izrael neotvorí hranice pre turistov do 1. augusta, stúpa počet prípadov nákazy delta variantom vírusu © SITA Všetky práva vyhradené.

Zdieľaj tento článok

Top