Home > Šport > KHL > Hudáček na ľade Petrohradu zneškodnil 42 striel, ale jeho Spartak Moskva prehral po predĺžení

MOSKVA 15. októbra (WebNoviny.sk) – Slovenský brankár Július Hudáček pomohol Spartaku Moskva k zisku bodu v zápase Kontinentálnej hokejovej ligy (KHL) na klzisku favorizovaného SKA Petrohrad, v ktorom jeho tím napokon prehral 2:3 po predĺžení.

V dueli zneškodnil 42 striel súpera a vyrovnávajúci gól na 2:2 inkasoval až tridsať sekúnd pred koncom riadneho hracieho času. V pridanej päťminútovke rozhodol o triumfe Petrohradu Naiľ Jakupov.

Kontinentálna hokejová liga (KHL)

výsledky pondelkových zápasov

Neftechimik Nižnekamsk – HK Soči 2:4 (1:2, 1:1, 0:1)
Góly: 18. Padakin, 26. Polášek – 7. a 17. O’Dell, 36. Šmeľov, 59. Polunin.

SKA Petrohrad – Spartak Moskva 3:2 po predĺžení (1:1, 0:0, 1:1 – 1:0)
Góly: 10. Plotnikov, 60. Hersley, 63. Jakupov – 13. Hanzl, 41. Daugavinš.
Július Hudáček (Spartak Moskva) odchytal celý zápas a zneškodnil 42 striel súpera.

Viac k témam: Július Hudáček, KHL Kontinentálna hokejová liga, Spartak Moskva
Zdroj: Webnoviny.sk – Hudáček na ľade Petrohradu zneškodnil 42 striel, ale jeho Spartak Moskva prehral po predĺžení © SITA Všetky práva vyhradené.