Ste tu
Home > Hokej > Hráčom mesiaca v Tipsport lige je druhýkrát v tejto sezóne brankár, k Valentovi sa pridal „kamzík“ Vošvrda

Hráčom mesiaca v Tipsport lige je druhýkrát v tejto sezóne brankár, k Valentovi sa pridal „kamzík“ Vošvrda

BRATISLAVA 2. apríla (WebNoviny.sk) – Brankár HK Poprad Tomáš Vošvrda sa stal najlepším hráčom slovenskej najvyššej súťaže Tipsport ligy v mesiaci marec.

Dvadsaťdeväťročný ostravský rodák odchytal v spomenutom období 11 zápasov, v ktorých mal úspešnosť zákrokov 93,2 % a pripísal si jedno čisté konto.

Aj vďaka jeho výkonom „kamzíci“ vo štvrťfinále play-off vyradili HC Košice a momentálne bojujú o finálovú miestenku v sérii proti Banskej Bystrici, v ktorej prehrávajú 2:3 na zápasy.

V aktuálnej sezóne sa z ocenenia pre hráča mesiaca tešili Zvolenčan Rastislav Špirko (september), Milan Bartovič z Dukly Trenčín (október), kapitán Košíc Ladislav Nagy (november), kanadský líder Banskej Bystrice Éric Faille (december), útočník Nitry Samuel Buček (január) a brankár Trenčína Michal Valent (február). Informáciu priniesol oficiálny facebookový profil Tipsport ligy.

Viac k témam: HK Poprad, Tipsport liga
Zdroj: Webnoviny.sk – Hráčom mesiaca v Tipsport lige je druhýkrát v tejto sezóne brankár, k Valentovi sa pridal „kamzík“ Vošvrda © SITA Všetky práva vyhradené.

Top