Home > Šport > HOKEJISTI ZNOVA BEZ BODU, TENTOKRÁT TESNE PREHRALI V RIMAVSKEJ SOBOTE

HOKEJISTI ZNOVA BEZ BODU, TENTOKRÁT TESNE PREHRALI V RIMAVSKEJ SOBOTE

Zatiaľ čo futbalisti Slavoja Trebišov predvádzajú výborné výkony a po zápase so Sabinovom trónia na čele tabuľky, trebišovským hokejistom sa nedarí.

Tesná prehra v Rimavskej Sobote

V zápase štvrtého kola druhej ligy seniorov nastúpil trebišovský HK 2016 Trebišov proti súperovi z Rimavskej Soboty. Aj keď zásluhou Tomáša Stríža a jeho gólu zo šiestej minúty stretnutia vyhrali Trebišovčania prvú tretinu, v druhej už inkasovali. A hneď dvakrát.

Ani to im však nemuselo vadiť, lebo hoci dvakrát inkasovali, dokázali dva góly aj streliť. Po druhej tretine to s nádejami na plný bodový zisk vyzeralo stále reálne. V tretej tretine však zverenci hrajúceho trénera Miľovčíka vybuchli.

Súperovi dovolili streliť až 4 góly, no sami dali iba jeden. Zaujímavosťou posledných minút súboja Trebišovčanov proti Rimavskej Sobote bol fakt, že rozhodca vykázal všetkých divákov zo štadióna kvôli opakovanému použitiu pyrotechniky a to aj napriek upozorneniam.

Záver zápasu, v ktorom Rimavská Sobota dokázala streliť dva rozhodujúce góly, tak už diváci nevideli. Konečný výsledok 6:4 znamená, že Trebišovčania sú znova bez bodu.

Snáď prinesie domáci zápas 15. októbra 2016 proti Gelnici vytúžené tri body. Držíme palce!

HKM Rimavská Sobota 6:4 HK 2016 Trebišov

Góly:
1. tretina
Stríž (Petričko, Czuľba) 0:1,

2. tretina
Stanislav (Paška, Fiľo) 1:1, Pástor (Bojkun F., Miľovčík) 1:2, Domaev (Skvortsov, Iványi) 2:2, Czuľba (Petričko, Stríž) 3:2

3. tretina
Domaev (Iványi, Skvortsov) 3:3, Domaev (Skvortsov) 4:3, Škantár (Gábor, Slovák) 5:3, Mojdis (Czuľba, Stríž) 5:4, Skvortsov 6:4