Home > Šport > HOKEJISTI DOSTALI NAKLADAČKU V LIPTOVSKOM MIKULÁŠI

HOKEJISTI DOSTALI NAKLADAČKU V LIPTOVSKOM MIKULÁŠI

Hokejisti HK 2016 Trebišov nezačali novú ligovú sezónu po troch rokoch práve najlepšie. K dvom úvodným prehrám pribudla po treťom kole potupná prehra 1:8 z Liptova.

Prvá tretina ako zo zlého sna, jeden gól nestačil

Že to trebišovskí hokejisti nebudú mať vôbec ľahké, načrtla už prvá tretina, ktorú naši chlapci prehrali 0:4 a hneď tri góly dostali v oslabení o jedného muža. Do kabín sa tak šlo za veľmi nepriaznivého stavu.

Už po minúte a trištvrť hry v druhej tretine však prišiel malý náznak zlepšenia. Za Trebišov dokázal po asistenciách Igora Gregu a Jozefa Schnellyho skórovať v presilovej hre o dvoch hráčov Michal Pástor. Tento gól však bol z našej strany všetko.

Opraty zápasu opäť do rúk chytili Liptovčania a pokračovali tak v nastolenom trende z prvej tretiny. Zúročili viac skúseností a bezradným Trebišovčanom pridali ešte ďalšie 4 góly.

Výraznú zásluhu na pochovaní Trebišovčanov mal hráč Liptovského Mikuláša, Tibor Koniar, ktorý si pripísal tri body za jeden gól a dve asistencie.

Prečo spomínam práve jeho? Práve Tibor Koniar odohral v trebišovskom drese 5 sezón. Tento zápas tak pre neho s určitosťou mal zvláštnu príchuť.

Čo nás čaká ďalej?

Po ďalšom neúspechu nás 8. októbra čaká zápas vonku, na ľade Rimavskej Soboty. Dúfam, že dokážeme podať lepší výkon ako v tomto zápase a potešiť tak našich fanúšikov prvými bodmi.