Home > Šport > <i class="fa fa-camera" aria-hidden="true"></i> HOKEJ: ÚVODNÝ ZÁPAS SME PREHRALI PO PREDĹŽENÍ

HOKEJ: ÚVODNÝ ZÁPAS SME PREHRALI PO PREDĹŽENÍ

Trebišov │ Trebišovskí hokejisti odštartovali novú sezónu II. ligy prehrou po predĺžení s poľským Sanokom. Aj keď v zápase dvakrát viedli, napokon odišli do šatní so zvesenými hlavami.

Nervózny zápas

Prvý zápas novej sezóny bol od úvodných minút príliš nervózny. Vylúčenia postupne pribúdali na oboch stranách, všetko bolo zavŕšené pästným súbojom. Domáci diváci a poľskí kibici, ktorí prišli v hojnom počte, tak mali o zábavu a dobrú, vybičovanú atmosféru postarané.

Prvým strelcom HK 2016 Trebišov bol Martin Schnelly. Ten prišiel pred začiatkom novej sezóny z Humenného a uviedol sa najlepšie, ako mohol. Po asistenciách Miľovčíka a Antala poslal domáci klub do jednogólového vedenia.

kibici

Druhá tretina nepriniesla žiadnu zmenu v skóre a diváci tak museli čakať až na začiatok posledného dejstva, kedy Poliaci vyrovnali na 1:1. Šťastenu na našu stranu opäť priklonil Schnelly. To však nestačilo. Poliaci odpovedali takmer vzápätí a duel presunuli do predĺženia, kde ukázali viac vytrvalosti a po 14 minútach hry v predĺžení rozhodli o svojom triumfe v pomere 2:3.

Najbližšie sa naši hokejisti predstavia 23. septembra o 17:00 v Martine, ktorý sa po peripetiách a zdanlivom konci hokeja v meste napokon prihlásil do II. ligy ako Mestský hokejový klub Martin.