Ste tu
Home > Správy > Slovensko > Hlas si bude na sneme voliť členov predsedníctva, s príhovorom vystúpi Pellegrini

Hlas si bude na sneme voliť členov predsedníctva, s príhovorom vystúpi Pellegrini

Zdieľaj tento článok

26.6.2021 (Webnoviny.sk) – Strana Hlas – sociálna demokracia (Hlas-SD) si na sobotňajšom sneme bude voliť členov predsedníctva. Ako vyplýva z programu, ktorý zaslala hovorkyňa strany Patrícia Medveď Macíková, začiatok snemu v priestoroch výstaviska Agrokomplex v Nitre v hale K je naplánovaný na 10:00. V úvode vystúpi s príhovorom predseda strany Peter Pellegrini.


Tlačová konferencia k vyhláseniu výsledkov voľby členov predsedníctva by mala byť v poobedňajších hodinách, približne o 14:30. Snem bude prebiehať za dodržania všetkých platných pandemických opatrení. V prípade potreby teda bude nutné preukázať sa negatívnym výsledkom testu na ochorenie COVID-19, potvrdením o očkovaní, respektíve o prekonaní tohto ochorenia.


Strana Hlas-SD sa dlhodobo umiestňuje na prvom mieste v prieskumoch verejnej mienky. Agentúra Ako vo svojom poslednom prieskume od 7. do 11. júna namerala strane voličskú podporu na úrovni 21 percent.

Hlas-SD by tak v parlamente obsadila 39 poslaneckých mandátov. Líder strany Peter Pellegrini zároveň patrí k najdôveryhodnejším politikom na Slovensku. Podľa prieskumu, ktorý pre televíziu Markíza robila začiatkom júna agentúra Focus na vzorke 1 011 respondentov, mu dôveruje 44 percent opýtaných.

Viac k témam: predseda strany Hlas-SD, snem strany, voľba člena
Zdroj: Webnoviny.sk – Hlas si bude na sneme voliť členov predsedníctva, s príhovorom vystúpi Pellegrini © SITA Všetky práva vyhradené.

Zdieľaj tento článok

Top