Ste tu
Home > Správy > Slovensko > Hľadaný Ružomberčan bol päť rokov na úteku, po návrate domov ho prezradila karanténa

Hľadaný Ružomberčan bol päť rokov na úteku, po návrate domov ho prezradila karanténa

Zdieľaj tento článok

8.4.2021 (Webnoviny.sk) – Päť rokov pátrala polícia po Viktorovi z Ružomberka, ktorý sa vyhýbal nástupu do väzenia po tom, čo ho odsúdili za krádež.


Ako informovala polícia na sociálnej sieti, odsúdený muž spravodlivosti neunikol a prezradilo ho poctivé dodržiavanie karantény v aktuálnej pandemickej situácii.


Polícia pátrala po Viktorovi od roku 2016, vtedy 25-ročný muž zámerne nepreberal zásielky a jeho následné kroky viedli do zahraničia. Po piatich rokoch sa rozhodol vrátiť domov a dobrovoľne sa zaregistroval do domácej karantény.

„Policajti pravidelne kontrolujú dodržiavanie domácej karantény osôb, ktoré prišli zo zahraničia. O to väčšie bolo ich prekvapenie, keď zistili, že do domácej karantény na určitej adrese v Ružomberku sa prihlásil roky hľadaný Viktor, kde ho pri osobnej návšteve aj našli. Viktor bol ešte v ten istý deň eskortovaný do väzenia,” uviedla k prípadu polícia.

Viac k témam: karanténa, krádež, Pandémia, pátranie, väzenie, zlodej
Zdroj: Webnoviny.sk – Hľadaný Ružomberčan bol päť rokov na úteku, po návrate domov ho prezradila karanténa © SITA Všetky práva vyhradené.

Zdieľaj tento článok

Top