Ste tu
Home > Šport > Hokej > HC Slovan Bratislava od Širokého kupuje Hrubý, do klubu sa vracia aj Krajči

HC Slovan Bratislava od Širokého kupuje Hrubý, do klubu sa vracia aj Krajči

16.7.2020 (Webnoviny.sk) – Hokejový klub HC Slovan Bratislava už čoskoro zmení majiteľa. “Belasí” na svojom klubovom webe potvrdili podpis memoranda o podpise kúpno-predajnej zmluve medzi súčasným majiteľom Jurajom Širokým a budúcim vlastníkom Rudolfom Hrubým. Ten je spoluvlastníkom softvérovej spoločnosti Eset.


“Podpisu memoranda predchádzalo niekoľkotýždňové rokovanie oboch strán o podmienkach predaja. Súčasťou transakcie je prevzatie sto percent akcií akciovej spoločnosti HC SLOVAN Bratislava, ktorá zahŕňa činnosť seniorského A-mužstva, juniorky a dorastu, ako aj občianskeho združenia HC SLOVAN Bratislava – mládež a obchodnej spoločnosti SLOVAN MARKETING s.r.o., ktorá je majiteľom ochranných známok HC SLOVAN,” informuje web Slovana, podľa ktorého v najbližších dňoch budú prebiehať jednotlivé úkony právneho procesu prevzatia uvedených spoločností.


Predstavitelia nového vlastníka poverili prípravou klubu do novej hokejovej sezóny ako hlavného poradcu a koordinátora Maroša Krajčiho, ktorý sa oficiálne ujme svojej funkcie od 1. augusta. Krajči v minulosti pracoval v Slovane ako generálny manažér.

Slovan Bratislava tiež potvrdil prihlásenie všetkých svojich tímov do slovenských súťaží.

Viac k témam: Tipsport liga
Zdroj: Webnoviny.sk – HC Slovan Bratislava od Širokého kupuje Hrubý, do klubu sa vracia aj Krajči © SITA Všetky práva vyhradené.


Top