Ste tu
Home > Kultúra > SRDEČNE POZÝVAME NA POĽOVNÍCKE HALALI V PENZIÓNE PRECEDENS

SRDEČNE POZÝVAME NA POĽOVNÍCKE HALALI V PENZIÓNE PRECEDENS

Halali je vskutku zaujímavé slovo. Pri pohľade do slovníka zistíme, že halali by sa dalo voľne preložiť ako poľovnícky popevok alebo trúbenie znamenajúce koniec poľovačky. Jedno podobné Poľovnícke Halali bude aj v ruskovskom Penzióne Precedens.


Zážitkový večer so šéfkuchárom Danielom Hrivňákom


Už v tento piatok 11. novembra o 17:00 pribudne do pomyselnej zbierky penziónu Precedens ďalší klenot. Menu na pripravovanej akcii Poľovnícke Halali totiž pripraví majster kulinárskeho remesla, Daniel Hrivňák.

Daniel sa venuje profesionálnej gastronómii už od svojich 17 rokov a aj napriek svojmu mladému veku je ovenčený významnými domácimi, ako aj zahraničnými cenami.

To znamená len jediné. O kvalitné jedlo nebude v piatok, 11 novembra v penzióne Precedens núdza.

V penzióne Precedens bude Poľovnícke Halali pripravovať šéfkuchár Daniel Hrivňák.

Kvalitné poľovnícke menu z diviny

Štvorchodové bohaté menu je zostavené z diviny, avšak pripravené moderným spôsobom. Nechajte sa preto zlákať na jedinečný gurmánsky zážitok obohatený o identickú degustačnú vzorku pripravenú Cocktail Barom.

To však zďaleka nie je všetko…

Príjemnú, priam až kráľovskú atmosféru bude svojimi vystúpeniami podporovať pätica dievčať, ktoré prídu priamo z mesiaca. Krásne ženy vystupujúce pod názvom Girls from the moon si zaiste pripravia dávku toho najkvalitnejšieho hudobného zážitku.

Kráľovský balíček plný vynikajúceho jedla, skvelých nápojov a energickej hudby si môžete dopriať za 35 € / osoba.

Girls from the Moon vystúpia na Poľovníckom Halali v penzióne Precedens

Počet miest je obmedzený. Rezervácie na 0918 878 918.


PR článok


Dr. MartinCooper
Regionálny spravodajský portál TvojTrebišov.sk vznikol 1. februára 2015 ako projekt viacerých študentov, ktorí mali chuť priniesť do trebišovských vôd niečo nové a písať zaujímavé články o svojom meste a jeho širokom okolí. Nájdeš na ňom aktuálne informácie z oblasti krimi, športu, kultúry, fotoreportáží, rozhovorov, či rôzne rubriky a články s pridanou hodnotou.
Top