Ste tu
Home > Šport > HÁDZANÁRSKA SEDMIČKA UŽ DRUHÝKRÁT V TREBIŠOVE

HÁDZANÁRSKA SEDMIČKA UŽ DRUHÝKRÁT V TREBIŠOVE

Hádzanárska sedmička

Športové podujatie Hádzanárska sedmička už 9. júla 2016 napíše svoje druhé pokračovanie. Podujatie propagujúce v Trebišove hádzanú odštartovalo ako iniciatíva bývalého trebišovského hádzanára, Patrika Džudžu, iba minulý rok.


V našom rozhovore, ktorý sme pre tento web robili ešte pred štartom premiérového ročníka, tvrdil: ““Chcel som, aby sa v meste urobilo niečo pre deti, keďže aj môj syn hraje hádzanú, o ktorú je dnes v Trebišove oveľa menší záujem, ako bol niekedy. Chcel som vytiahnuť deti od počítačov, aby nesedeli stále doma a ukázať im, o čom je tento šport, ktorý v Trebišove bol a dovolím si povedať, že ešte aj je, na vrcholovej úrovni.”


Prečítaj si: Hádzanárska sedmička: “Príď podporiť mladých hádzanárov”

Podujatie sa tak, ako aj minulý rok uskutoční na ihrisku v areáli ZŠ M.R. Štefánika. V prípade nepriaznivého počasia sa to presunie do športovej haly. Princíp zostáva rovnaký. Každý, kto sa chce do hádzania sedmičkových hodov zapojiť, si môže zakúpiť ľubovoľný počet hodov. Cena za jeden hod je iba 1 €. Výťažok bude venovaný na podporu a rozvoj mládežníckych kategórií trebišovských hádzanárov.

Súčasťou a sprievodnými podujatiami budú nábor mladých talentovaných hádzanárov, vystúpenie tanečného štúdia T.I.M alebo atrakcie pre najmenších v podobe nafukovacieho hradu. Minulý rok sa na značku sedemmetrového hodu postavila súčasná trebišovská hádzanárska mládež, bývalí hráči i trénerské esá. A nezaostávali ani ženy. Uvidíme tento rok na podujatí viac ľudí z radov širšej verejnosti? Ja pevne verím, že áno. Pretože podujatie Hádzanárska sedmička na to potenciál určite má.

Prečítaj si: Hádzanárska sedmička úspešne odštartovala (fotogaléria)

Hádzanárska sedmička

 


Top