Ste tu
Home > Médiá > Fotoreport > <i class="fa fa-camera" aria-hidden="true"></i> HÁDZANÁRSKA SEDMIČKA DNES NAPÍSALA POKRAČOVANIE

HÁDZANÁRSKA SEDMIČKA DNES NAPÍSALA POKRAČOVANIE

Športové podujatie venované hádzanej, ktorá je v našom meste veľmi obľúbená, dnes napísalo svoju druhú kapitolu. Tak ako aj vlani, na ihrisku ZŠ M. R. Štefánika sa zišli bývalí hádzanári i súčasná hádzanárska mlaď, aby ukázali, kto z nich bude v sedmičkových hodoch najúspešnejší.


Primátor dúfa v rast tohto podujatia

Po dôkladných prípravách sa slova ujal hlavný organizátor a bývalý hráč hádzanej, Patrik Džudža. Všetkých zúčastnených vrelo privítal a zaprial šťastnú ruku. Po ňom prebral slovo primátor mesta Trebišov, Marek Čižmár, ktorý vyjadril poďakovanie všetkým, ktorí dnes prišli a zároveň povedal, že dúfa v rast a napredovanie tohto športového podujatia.


Zápolenie v dvoch kategóriách (0-12 rokov, 12 a viac rokov) sa tak mohlo začať. Štartujúcich bolo dosť, na základe losovania v podaní moderátora Jozefa Gedeona sa postupne k slovu dostali všetci.

“Na svoje” si prišli všetci

Pre mladších bol k dispozícii nafukovací hrad a káry, na ktorých sa pretekali po bežeckom oblúku. Pre tých starších a skôr narodených bol k dispozícii stánok s občerstvením. Atmosféru tancom spríjemňovali aj dievčatá z T.I.M. Studio. Predviedli fakt pekné číslo.

Vo všeobecnosti veľmi dobre zvládnuté športové podujatie, ktoré si v radoch Trebišovčanov nachádza čoraz viac priaznivcov. Výťažok z tejto akcie putuje na podporu mladých trebišovských hádzanárov

Hádzanári sú radi

Viacero opýtaných tvrdilo len jediné. Skvelá akcia, jediná svojho druhu na celom Slovensku, ktorej nechýba dobrá atmosféra a skvelé zážitky, ktoré ešte viac stmeľujú už beztak silnú komunitu trebišovských milovníkov hádzanej.

Palec hore! Pevne veríme, že budúci v poradí už tretí ročník bude ešte viac úspešnejší ako bol tento.

kalendar_jul2016


Top