Ste tu
Home > Šport > HÁDZANÁ: MEDZINÁRODNÝ TURNAJ JUNIOROV AJ S TREBIŠOVČANMI

HÁDZANÁ: MEDZINÁRODNÝ TURNAJ JUNIOROV AJ S TREBIŠOVČANMI

hádzanári Slavoja

Trebišov │HK Slavoj Trebišov, Slovenský zväz hádzanej a mesto Trebišov organizujú Medzinárodný turnaj v hádzanej juniorov. Širokú športovú verejnosť pozývajú na medzinárodné zápasy juniorov do Športovej haly v Trebišove.


Účastníkmi medzinárodného turnaja juniorov budú tímy zo Slovenska, Nórska a Rumunska.


Za slovenskú reprezentáciu nastúpia aj traja odchovanci z Trebišova, a to Radoslav Demko, Štefan Kanaloš a Lukáš Halgaš. Pevne veríme, že tento mládežnícky hádzanársky turnaj pritiahne do Športovej haly tisícku nôh a chalani tak budú hrať vo výnimočnej atmosfére.

Vytiahnite kalendár, poznačte si dátum a príďte povzbudiť nie len Trebišovčanov v drese Slovenskej republiky! Čaká na nás bezpochyby skvelá medzinárodná hádzaná.


Zdroj: mesto Trebišov


Dr. MartinCooper
Regionálny spravodajský portál TvojTrebišov.sk vznikol 1. februára 2015 ako projekt viacerých študentov, ktorí mali chuť priniesť do trebišovských vôd niečo nové a písať zaujímavé články o svojom meste a jeho širokom okolí. Nájdeš na ňom aktuálne informácie z oblasti krimi, športu, kultúry, fotoreportáží, rozhovorov, či rôzne rubriky a články s pridanou hodnotou.
Top