Ste tu
Home > Šport > Futbal > Gino van Kessel si opäť oblečie dres Trenčína, do AS prichádza aj bývalý reprezentant Anglicka

Gino van Kessel si opäť oblečie dres Trenčína, do AS prichádza aj bývalý reprezentant Anglicka

20.8.2019 (Webnoviny.sk) – V Holandsku narodený reprezentant Curacaa útočník Gino van Kessel sa opäť vracia do fortunaligového futbalového klubu AS Trenčín.

Dvadsaťšesťročný rodák z Alkmaaru sa v sezóne 2015/2016 stal kráľom ligových strelcov, Za AS Trenčín hral prvýkrát v ročníku 2013/2014 ako súčasť hosťovania z rezervy Ajaxu Amsterdam. Pod hrad Matúša Čáka sa potom vrátil vo februári 2015 po pôsobení vo francúzskom Arles.

V júli 2019 sa Van Kessel po pôsobení v Belgicku vrátil na Slovensko, zamieril však do Trnavy. Spartak medzičasom vypadol z pohárovej Európy a vedenie klubu ho uvoľnilo do Trenčína.

Vedenie Trenčanov v utorok informovalo aj o príchode anglického obrancu Cola Kpekawu. Dvadsaťtriročný rodák z Blackpoolu podpísal s AS viacročný kontrakt. „Kpekawa je hráč so zaujímavým potenciálom, ktorý zatiaľ nedokázal rozvinúť. Ma výborné fyzické parametre, skúsenosti so seniorským futbalom a kvalitnú ľavačku. Dlhšie hľadáme dominantného stredného obrancu. Cole určite dostane priestor, aby ukázal svoje kvality. V minulosti dostal priestor aj v reprezentácii Anglicka, čo len potvrdzuje jeho potenciál,“ uvádza sa v stanovisku AS Trenčín na oficiálnom klubovom webe.

Viac k témam: Fortuna liga
Zdroj: Webnoviny.sk – Gino van Kessel si opäť oblečie dres Trenčína, do AS prichádza aj bývalý reprezentant Anglicka © SITA Všetky práva vyhradené.

Top