Ste tu
Home > Šport > <i class="fa fa-camera" aria-hidden="true"></i> FUTBALOVÝ SLAVOJ ODŠTARTOVAL PRÍPRAVU PREHROU S VSS KOŠICE

FUTBALOVÝ SLAVOJ ODŠTARTOVAL PRÍPRAVU PREHROU S VSS KOŠICE

Slavoj Trebišov

Futbalisti Slavoja Trebišov vstúpili po týždni tvrdej prípravy do kolotoča prípravných zápasov na novú sezónu. Netaja sa tým, že radi by pomýšľali na postup do II.ligy, ktorú čaká reorganizácia na celoslovenskú súťaž. Do prípravy sa zapojila aj dvojica nových hráčov, ktorí v tíme zostávajú. 


S druholigistami VSS Košice sme prehrali 2:1. V dobrom svetle sa uviedla jedna z našich nových posíl, 25-ročný Matúš Lorinčák, ktorý prišiel z klubu FK Krásna.


Tréner Martin Urban o prvom prípravnom zápase povedal: “Nekladiem veľký dôraz na tento výsledok, stále je to len príprava a chlapci dnes odohrali prvý zápas po týždni tvrdej prípravy. Mužstvo predviedlo dobrý výkon, išlo mi hlavne o to, aby sa do hry dostali všetci a pred ostrým štartom zapracovali hlavne na kondícii”

K mužstvu sa pripojila dvojica nových hráčov z klubu FK Krásna. “K tímu sa pripojili 24-ročný obranca Vladimír Kražel a 25-ročný útočník Matúš Lorinčák. V tíme zostávajú,” dokončil tréner Urban.


1. PZ : FC VSS Košice – Slavoj Trebišov 2:1 (0:1)

G: 16. Lorinčák

Zostava Slavoj Trebišov : Giertl (46. Kolbas) – Kražel (46. Pačuta), Capko, Olah (46. Šimko), Ovšianik, Kulich (46. Vereb), Opiela (46. Trajkovski), Mujković, Jacko, Lorinčák, Junior.


Príprava Slavoja bude ďalej pokračovať už v stredu, 6. júla, kedy naši chlapci odohrajú zápas proti Lokomotíve Košice. Prvý zápas novej sezóny TIPOS III.Ligy východ je na programe už 30. júla, kedy na domácom ihrisku privítame nováčika z Veľkého Horeša.


Foto: Slavoj Trebišov


Top