Ste tu
Home > Médiá > Fotoreport > <i class="fa fa-camera"></i> FUTBALISTI TREBIŠOVA DOMA PREHRALI NAJTESNEJŠÍM ROZDIELOM

FUTBALISTI TREBIŠOVA DOMA PREHRALI NAJTESNEJŠÍM ROZDIELOM

Futbalisti Trebišova dnes nastúpili na zápas 7. kola proti hosťom zo Sniny. Po drvivej porážke 10:0, na ktorú museli čo najskôr zabudnúť, sa museli sústrediť na ďalší zápas. Ten začal o 15:30 hod. a hral sa za chladného počasia. Cestu na štadión si našlo približne 100 divákov.


Tempo zápasu udávali hostia

Prvých dvadsať minút zápasu vyzeralo ako hra na jednu bránku. Domáci mali problém prepracovať sa na polovicu súpera. Viazlo to už v počiatkoch, Slavoju sa nedarilo poriadne rozohrať akciu a k lopte sa dostali, len keď ju hostia zo Sniny stratili. Sninčania chytili dianie zápasu od začiatku do vlastných rúk a veľmi často preverovali domácu obranu. V tej výkonom vyčnieval Dominik Lukáč.


Inkasovali sme pred koncom prvého polčasu

Obraz hry sa plynutím minút veľmi nezmenil. Sem-tam zasvietila iskierka domácej nádeje v podobe streleckého pokusu z diaľky. Hosťom sa podarilo gólovo presadiť v samotnom závere prvého polčasu. Gólmanovi Kostárovi vypadla lopta z rúk a pre hosťujúceho Maroša Ferka už nebol žiadny problém skórovať.

Druhý polčas sme začali so zmenou

Do druhého polčasu nastúpili futbalisti trebišovského Slavoja s jednou zmenou. Z ihriska odišiel Jozef Šimko, na jeho miesto naskočil legionár Srdan Pavlovič, ktorý však do zápasu vôbec nezapadol a na ihrisku sa hľadal. Na miesto Šimka sa do obrany presunul kapitán Leo Levický. Hra sa sústredila najmä do stredu ihriska, odkiaľ podnikali ofenzívne výlety najmä hostia. V druhom polčase hrozili z početných štandartných situácií, ani jedna z nich však neskončila gólom. Trebišovčania sa k slovu dostali prostredníctvom rýchlych brejkov, ktoré však často skončili skôr, než začali. Do zápasu zasiahol v 79. minúte domáci Pačuta, priebeh zápasu sa mu však zmeniť nepodarilo. Hostia si tesné vedenie 0:1 udržali bez problémov až do konca a domov odchádzajú s troma bodmi.

tabuľka
Zdroj: Futbalnet.sk

Najbližšie sa futbalisti Slavoja predstavia 13. septembra 2015 na pôde Sabinova


Top