Home > Šport > <i class="fa fa-camera" aria-hidden="true"></i> FUTBALISTI USPELI U KOŇAROV Z PREŠOVA

FUTBALISTI USPELI U KOŇAROV Z PREŠOVA

Príprava pokračuje. Po tom, čo bol plánovaný zápas na ihrisku v Sačurove zrušený, bol v nedeľu na programe prípravný zápas proti Koňarom z prešovského béčka.

Futbalisti Slavoja predviedli fantastických úvodných 25 minút

Pôvodne sa malo hrať na umelej tráve, avšak počasie dovolilo odohrať zápas na prírodnej tráve. Možno aj to rozhodlo, pretože…

Zverenci Jozefa Škrlíka vstúpili do zápasu ako z partesu. Už po 16-tich minútach hry otvoril skóre legionár Iefremov. A potom to začalo. V 21. minúte zvyšoval z bieleho bodu na 2:0 Ruskovský. Neprešli ani 2 minúty a Pavol Ruskovský udrel znova. A neprešla ani minúta od gólu na 3:0 a svoj takisto druhý zásah pridal Andrii Iefremov. Za 24 minút bolo vymaľované.

Do kabín sa po znížení zo strany domácich šlo za jednoznačného stavu 1:4 v prospech hostí, Trebišovčanov.

Druhý polčas sa niesol v znamení kontroly hry z našej strany. Súperovi sa podarilo skórovať už iba raz a kozmeticky tak upravil na góly bohatý zápas na 4:2.

Osvedčená posila a zranený kapitán Capko

Jozef Škrlík, tréner Slavoja Trebišov na margo dvoch gólov legionára Iefremova poznamenal:„Andrii prišiel z Ukrajiny, vyskúšali sme ho a osvedčil sa. Dnes strelil dva góly, dúfajme, že bude platnou posilou.“

V zostave chýbal kapitán Jaroslav Capko. Ten svoju absenciu vysvetlil: “Dôvodom mojej absencie je svalové zranenie. V zápase s VSS Košice som si poranil zadný stehenný sval.S treningom by som chcel začať v utorok.”

1. FC Tatran Prešov „B“ – Slavoj Trebišov 2:4 (1:4)
Góly: 16. a 24. Iefremov, 21. a 23. Ruskovský (prvý z 11 m).
Žlté karty: 38. Mujković a 82. Ruskovský.

Zostava Slavoj Trebišov: Giertl (46. Kolbas) – Pačuta (46. Patkanóci), Dragula, Šuľák, Kražel, Ruskovský, Opiela (83. Iefremov), Mujković, Iefremov (46. Kuhajdík), Jacko, Lorinčák (63. Junior).

Image may contain: 3 people, people playing sports, child and outdoor

Image may contain: 4 people, people playing sports and outdoor

Image may contain: 1 person, playing a sport, grass, outdoor and nature

Image may contain: 6 people, people playing sports, people standing, child, grass, outdoor and nature

Najbližší prípravný zápas by sme mali odohrať už 11. marca 2017, doma s Bardejovom. Pôjde o generálku pred prvým ostrým jarným štartom. Vzhľadom na počasie a problematickosť terénu však nie je stále jasné, či budeme hrať doma.

Hracia plocha je v štádiu riešenia a všetko sa ukáže počas nasledujúcich dní.