Ste tu
Home > Hokej > Foto: V obehu sú falošné lístky na MS v hokeji 2019. Ako rozoznať falzifikát od originálu?

Foto: V obehu sú falošné lístky na MS v hokeji 2019. Ako rozoznať falzifikát od originálu?

BRATISLAVA 3. mája (WebNoviny.sk) – Krajské riaditeľstvo PZ v Bratislave upozorňuje hokejových fanúšikov, že v obehu sú falošné vstupenky na zápasy Majstrovstiev sveta v ľadovom hokeji 2019 v Bratislave a Košiciach.

Ide najmä o lístky, ktoré si fanúšikovia nezakúpili u oficiálneho predajcu, ale prostredníctvom rôznych inzertných internetových portálov, prípadne sprostredkovane. Falošné vstupenky sa vzhľadom a vyhotovením podobajú originálnym, nemajú však všetky potrebné identifikačné znaky. Je vysoká pravdepodobnosť, že na rôzne miesta na štadióne sú predané dve vstupenky.

Ako informovala polícia na svojej webovej stránke, aby sa predišlo problémom pri vstupe na štadión, je potrebné si včas skontrolovať vstupenku. Ich pravosť si možno overiť na ktoromkoľvek predajnom mieste u oficiálneho predajcu. Ak sa zistí, že ide o falzifikát, treba ihneď kontaktovať políciu. Zistené prípady následne postúpia príslušnému útvaru v pôsobnosti Prezídia Policajného zboru, ktorý sa vecou v súčasnosti zaoberá.

Viac o MS v hokeji 2019

Viac k témam: Majstrovstvá sveta MS v hokeji 2019, Polícia SR
Zdroj: Webnoviny.sk – Foto: V obehu sú falošné lístky na MS v hokeji 2019. Ako rozoznať falzifikát od originálu? © SITA Všetky práva vyhradené.

Top