Ste tu
Home > Správy > Slovensko > Foto: U dílera Milana našli aj náboje a rozbušky, obvineniu sa nevyhol ani Eduard

Foto: U dílera Milana našli aj náboje a rozbušky, obvineniu sa nevyhol ani Eduard

14.10.2019 (Webnoviny.sk) – Rôzne náboje a rozbušky našli policajti pri domovej prehliadke u zadržaného drogového dílera z okresu Bánovce nad Bebravou. Tridsaťosemročného Milana zadržali krátko po nákupe drog. Tie nielen užíval, ale aj predával v okolí Bánoviec nad Bebravou.

Policajti pri zákroku zaistili vyše 460 mg metamfetamínu a pri domovej prehliadke našli rôzne náboje, kontajner na samonavádzaciu protilietadlovú strelu aj s batériou a rôzne rozbušky. Ako agentúru SITA informovala trenčianska policajná hovorkyňa Elena Antalová, zaujímavosťou je, že otec obvineného Milana na Silvestra v roku 2012 pri manipulácii s výbušninou utrpel devastačné poranenia hlavy.

Milan je obvinený z drogového zločinu. Začaté je aj trestné stíhanie pre nedovolené ozbrojovanie a obchodovanie so zbraňami. Vyšetrovateľ spracoval podnet na jeho vzatie do väzby.

V tomto prípade je obvinený aj 37-ročný Eduard, ktorý Milana odviezol do okresu Prievidza, kde kúpil drogy. Eduarda obvinili z drogového zločinu formou účastníctva. Stíhaný je na slobode. V prípade dokázania viny im hrozí trest na tri roky až 10 rokov.

Viac k témam: drogový díler, metamfetamín
Zdroj: Webnoviny.sk – Foto: U dílera Milana našli aj náboje a rozbušky, obvineniu sa nevyhol ani Eduard © SITA Všetky práva vyhradené.

Top