Ste tu
Home > Hokej > Foto: Primátor Košíc Polaček prijal vrcholných predstaviteľov IIHF a účastníckych krajín

Foto: Primátor Košíc Polaček prijal vrcholných predstaviteľov IIHF a účastníckych krajín

KOŠICE 16. mája (WebNoviny.sk) – V priestoroch košickej historickej radnice prijal primátor mesta Jaroslav Polaček vo štvrtok vrcholných predstaviteľov Medzinárodnej hokejovej federácie IIHF, zástupcov organizačného výboru 2019 IIHF majstrovstiev sveta v ľadovom hokeji a tiež zástupcov účastníckych krajín A-skupiny šampionátu.

Všetko prebieha hladko

V mojom mene i v mene Košičanov by som sa chcel poďakovať za návštevu všetkým účastníkom. Som nadšený z pripravenosti, húževnatosti a entuziazmu hráčov jednotlivých tímov. Som rád, že sa pri organizovaní svetového šampionátu nevyskytli žiadne vážne problémy a všetko prebieha hladko.“

„Spätná väzba od účastníckych krajín i od fanúšikov je skvelá. Ďakujem za dobre zvládnutú organizáciu šampionátu zo strany Slovenského zväzu ľadového hokeja. Na druhej strane aj mesto Košice utvorilo perfektné podmienky na to, aby v meste vládla dobrá atmosféra. Urobili sme všetko pre bezpečnosť, dopravu a tiež pre ďalšie veci, ktoré súvisia s tým, aby sa dobre cítili nielen Košičania, ale aj všetci, ktorí prišli do nášho mesta,“ povedal Polaček.

Spoluprácu si pochvaľujú

Doterajší priebeh hokejových MS 2019 hodnotil veľmi pozitívne i riaditeľ turnaja za IIHF Frank Gonzalez. „Cítime sa na Slovensku a v Košiciach veľmi dobre, ďakujeme za vašu pohostinnosť,“ povedal Gonzalez.

Spoluprácu s mestom Košice si pochvaľuje i organizačný výbor. „Spolupráca s mestom a ďalšími zainteresovanými stranami je na veľmi dobrej úrovni a verím, že jednotlivé tímy i hostia sa u nás cítia ako doma,“ povedala riaditeľka lokálneho organizačného výboru v Košiciach Aneta Büdi.

Napriek viere v čo najlepší výsledok slovenskej hokejovej reprezentácie želám všetkým tímom v ďalšom priebehu svetového šampionátu veľa zdaru a fanúšikom veľa radosti,“ dodal Jaroslav Polaček

Informácie pochádzajú z tlačovej správy organizačného výboru majstrovstiev sveta 2019 v ľadovom hokeji na Slovensku.

Viac k témam: Majstrovstvá sveta MS v hokeji 2019
Zdroj: Webnoviny.sk – Foto: Primátor Košíc Polaček prijal vrcholných predstaviteľov IIHF a účastníckych krajín © SITA Všetky práva vyhradené.

Top