Ste tu
Home > Správy > Slovensko > Foto: Policajti strieľali po unikajúcom BMW, šoférovi sa po naháňačke podarilo ujsť

Foto: Policajti strieľali po unikajúcom BMW, šoférovi sa po naháňačke podarilo ujsť

26.11.2019 (Webnoviny.sk) – Výstrelmi zo zbrane sa policajti pokúšali zastaviť vodiča v Nitrianskom okrese. Po naháňačke sa šoférovi podarilo ujsť. Hliadku vyslali preveriť informáciu o nebezpečne jazdiacom šoférovi vozidla medzi Janíkovcami a Čechyncami. Ako informovala nitrianska krajská polícia, policajti sa snažili vodiča BMW s bratislavskými značkami zastaviť, no ten na žiadne výzvy nereagoval a nebezpečne kľučkoval medzi inými vozidlami.


V Malom Cetíne odbočil do vedľajšej ulice vedúcej k rieke Nitra. Policajti na prázdnej ulici vystrelili na prenasledované vozidlo štyri výstrely. Šofér však naďalej pokračoval v bezohľadnej a agresívnej jazde. Nakoniec auto zastavil pri rieke a zmizol.


Pátralo po ňom viacero policajných hliadok, no neúspešne. Polícia prípad vyšetruje ako prečin neoprávneného používania cudzieho motorového vozidla. Pri prenasledovaní vozidla nebol nikto zranený. Po vodičovi naďalej polícia pátra.

Viac k témam: naháňačka s policajtmi, streľba
Zdroj: Webnoviny.sk – Foto: Policajti strieľali po unikajúcom BMW, šoférovi sa po naháňačke podarilo ujsť © SITA Všetky práva vyhradené.


Top