Ste tu
Home > Správy > Slovensko > Foto: Opitý Stanislav zišiel s autom do priekopy, do policajnej cely putoval aj Roman

Foto: Opitý Stanislav zišiel s autom do priekopy, do policajnej cely putoval aj Roman

7.10.2019 (Webnoviny.sk) – Policajti z Trenčianskeho kraja prichytili dvoch ukrajinských občanov pod vplyvom alkoholu za volantom. 27-ročný Stanislav jazdil v nedeľu 6. októbra po Kukučínovej ulici v Trenčíne, kde zišiel z cesty do priekopy.

Pri tejto udalosti sa nezranil, nedošlo ani k poškodeniu vozidla. Policajná hliadka z Trenčína však vozidlo v priekope spozorovala a vodiča podrobili dychovej skúške,“ informovala krajská policajná hovorkyňa Elena Antalová. S výsledkom merania 0,95 mg/l, čo predstavuje 1,96 promile, putoval vodič do policajnej cely.

V ten istý deň skončil v policajnej cele aj ďalší Ukrajinec, prechodne žijúci v okrese Partizánske. 24-ročný Roman v nedeľu 6. októbra svojou jazdou v obci Hradište ohrozoval ostatných účastníkov cestnej premávky.

„Príslušníci Obvodného oddelenia z Partizánskeho sa ho rozhodli zastaviť, vodič však na znamenia na zastavenie vozidla nereagoval. Policajti ho zastavili až po niekoľkých kilometroch na území okresu Prievidza v Dolných Vesteniciach,“ uviedla k prípadu Antalová.

Policajti vyzvali ukrajinského vodiča k dychovej skúške, ktorá ukázala 1,06 mg/l, čo predstavuje 2,21 promile alkoholu. Podľa Antalovej bude vodič obvinený z prečinu ohrozovania pod vplyvom návykovej látky.

Viac k témam: dopravná nehoda, opitý vodič
Zdroj: Webnoviny.sk – Foto: Opitý Stanislav zišiel s autom do priekopy, do policajnej cely putoval aj Roman © SITA Všetky práva vyhradené.

Top