Ste tu
Home > Spravodajstvo > Foto: Brankára Crystal Palace Hennesseyho obvinili za poburujúce gesto na fotografii

Foto: Brankára Crystal Palace Hennesseyho obvinili za poburujúce gesto na fotografii

Zdieľaj tento článok

LONDÝN 23. januára (WebNoviny.sk) – Anglická Futbalová asociácia (FA) obvinila brankára Crystal Palace Wayna Hennesseyho z porušenia etických pravidiel, ktoré bolo zachytené na fotografii po víťaznom dueli FA Cupu proti Grimsby (1:0).


Brankár waleskej futbalovej reprezentácie poprel, že by na fotke z večere so spoluhráčmi znázorňoval nacistické gesto. Nemecký stredopoliar londýnskeho klubu Max Meyer zverejnil začiatkom januára na instragame fotografiu, na ktorej vidieť 31-ročného gólmana, ako má vztýčenú pravú ruku a druhou si prekrýva ústa.


Ten situáciu okomentoval slovami: “Mával som a kričal na osobu, ktorá robila fotku. V tej chvíli som si dal jednu ruku pred ústa, aby sa zvuk preniesol až k nej. Bol som upozornený na to, že tam vyzerám, ako keby som ukazoval nevhodný pozdrav, ale môžem každého ubezpečiť, že podobnosť bola len náhodná.”

FA charge Wayne Hennessey after Crystal Palace goalkeeper's 'Nazi salute'… and he could face at least a five-game ban https://t.co/Y4HyYIkQST pic.twitter.com/7HFWtg9Xha— MailOnline Sport (@MailSport) January 23, 2019

Viac k témam: anglická futbalová reprezentácia, Crystal Palace, FA Cup
Zdroj: Webnoviny.sk – Foto: Brankára Crystal Palace Hennesseyho obvinili za poburujúce gesto na fotografii © SITA Všetky práva vyhradené.

Zdieľaj tento článok

Top