Ste tu
Home > Hudba > Fanúšikovia Nicki Minaj môžu požiadať o vrátenie vstupného za zrušený koncert v Bratislave

Fanúšikovia Nicki Minaj môžu požiadať o vrátenie vstupného za zrušený koncert v Bratislave

BRATISLAVA 26. februára (WebNoviny.sk) – Slovenskí fanúšikovia americkej rapperky Nicki Minaj, ktorá mala v piatok 22. februára vystúpiť na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu v Bratislave, ale koncert napokon zrušila, si môžu zažiadať o vyplatenie náhrady za vstupenky. Organizátor podujatia XL promotion bude vstupné vracať v plnej výške.

Vstupné vrátia v plnej výške

Vstupenky sa dali oficiálne kúpiť u XL promotion alebo v spoločnosti Ticketportal. „Ak ste si vstupenku zakúpili u nás, môžete si nárokovať vyplatenie finančnej náhrady v plnej výške,“ vyjadrila sa marketingová manažérka Ticketportalu Stanislava Šebeňová.

Pokyny ako si požiadať o vrátenie sumy môžu majitelia vstupeniek nájsť na webstránke www.ticketportal.sk, prípadne môžu napísať na email určený na reklamácie.

V prípade nejasností alebo akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať na adrese reklamacie@ticketportal.sk,“ dodala Šebeňová.

Na koncert čakali niekoľko hodín

Koncert pre veľké meškanie Minaj v piatok odkladali na neskôr a jej priaznivci tak na ňu čakali niekoľko hodín. Keď sa rapperka napokon objavila na javisku, oznámila, že koncert ruší. Rozhodnutie nevystúpiť prišlo od interpretky a jej tímu.

Minaj svoje rozhodnutie odôvodnila prítomným fanúšikom tým, že Zimný štadión Ondreja Nepelu nie je technicky zabezpečený na jej obrovskú šou a že nemá dostatočnú elektrinu.

Informácie pochádzajú od PR manažérky Andrey Marcišiakovej zo spoločnosti mediamedia a z archívu agentúry SITA.

Viac k témam: koncert
Zdroj: Webnoviny.sk – Fanúšikovia Nicki Minaj môžu požiadať o vrátenie vstupného za zrušený koncert v Bratislave © SITA Všetky práva vyhradené.

Top