Home > Šport > Espanyol porazil Athletic Bilbao a v tabuľke La Ligy stráca tri body na FC Barcelona

BARCELONA 5. novembra (WebNoviny.sk) – Futbalisti Espanyolu Barcelona zdolali hráčov Athletic Bilbao 1:0 v pondelkovom súboji 11. kola najvyššej španielskej futbalovej súťaže La Ligy. O troch bodoch pre domácich rozhodol gólom v 41. min útočník Borja Iglesias.

Espanyol poskočil v tabuľke z piateho na druhé miesto s trojbodovým mankom na lídra a zároveň slávnejšieho mestského rivala FC Barcelona. Bilbao zostalo na 17. priečke.

La Liga – 11. kolo

výsledok pondelkového zápasu

Espanyol Barcelona – Athletic Bilbao 1:0 (1:0)

Viac k témam: La Liga
Zdroj: Webnoviny.sk – Espanyol porazil Athletic Bilbao a v tabuľke La Ligy stráca tri body na FC Barcelona © SITA Všetky práva vyhradené.