Ste tu
Home > Hudba > ElevenHill zverejnili videoklip k piesni Mother, zachytáva momenty z IMT Smile Amfiteáter Tour 2018

ElevenHill zverejnili videoklip k piesni Mother, zachytáva momenty z IMT Smile Amfiteáter Tour 2018

BRATISLAVA 11. apríla (WebNoviny.sk) – Počas piatich letných víkendov minulého roka bola skupina ElevenHill súčasťou veľkého a úspešného projektu jednej z najúspešnejších slovenských kapiel IMT Smile s názvom Amfiteáter Tour 2018.

Koncerty v najväčších slovenských amfiteátroch v Prešove, Martine, Banskej Bystrici, Východnej a Nitre kapela odohrala v úlohe „support bandu“ a podľa slov členov kapely, túto úlohu prijali s veľkou radosťou, ale tiež aj s obrovským rešpektom. Projekt Amfiteáter Tour malo možnosť vidieť viac ako 30 tisíc milovníkov hudby.

Spomienky na najkrajšie hudobné zážitky

Videoklip k skladbe Mother zaznamenáva a dokumentuje spomienky ElevenHill na najkrajšie hudobné zážitky v ich doterajšej kariére, ktoré pomocou kamery zvečnil gitarista IMT Smile Tomáš Slávik. Talentovaný hudobník si spoluprácu s ElevenHill na výrobe klipu, ale aj rolu producenta pochvaľuje.

Točenie a strihanie videoklipov je popri muzike mojím hobby. S chlapcami z ElevenHill nás okrem hudby spája aj dlhoročné kamarátstvo. Minulý rok sme spolu absolvovali IMT Smile Amfiteáter Tour 2018 a oslovili ma, či neskúsime z turné natočiť videoklip k ich piesni Mother. Ja som samozrejme súhlasil, pretože sme tie skvelé koncerty prežívali spolu. Spolupráca bola veľmi uvoľnená a myslím si, že sa nám podarilo zachytiť podstatu celého turné a aj príjemnú a priateľskú atmosféru, ktorá nás sprevádzala po celý čas.“

Najväčšia skúsenosť

Vďačnosť, aj nadšenie chalani z ElevenHill prejavili nasledujúcimi slovami

Bola to pre nás najväčšia skúsenosť v našich hudobných životoch a tiež cťou byť súčasťou takéhoto veľkého projektu a práve preto sme sa rozhodli, že tie naj momenty oficiálne zdokumentujeme. Celú prípravu videa má na svedomí gitarista IMT Smile Tomáš Slávik, ktorý sa podujal celé video natočiť a upraviť do finálnej podoby. Touto cestou sa mu chceme veľmi pekne poďakovať.“

Viac k témam: ElevenHill, kapela
Zdroj: Webnoviny.sk – ElevenHill zverejnili videoklip k piesni Mother, zachytáva momenty z IMT Smile Amfiteáter Tour 2018 © SITA Všetky práva vyhradené.

Top