Ste tu
Home > Spravodajstvo > Edinson Cavani by sa mohol vrátiť do SSC Neapol, má stále napäté vzťahy s Neymarom

Edinson Cavani by sa mohol vrátiť do SSC Neapol, má stále napäté vzťahy s Neymarom

NEAPOL 17. novembra (WebNoviny.sk) – Do futbalového klubu SSC Neapol by sa mohol po piatich rokoch vrátiť Uruguajčan Edinson Cavani. Hrotový útočník v službách Paríža St. Germain má stále napäté vzťahy so spoluhráčom Neymarom, čo sa ukázalo aj v sobotňajšej konfrontácii jeho rodnej krajiny s Brazíliou (0:1). Kolegovia z tímu francúzskeho majstra si po konci merania síl v Londýne ani nepodali ruky, čo rozprúdilo prestupové špekulácie predovšetkým v talianskych médiách.


Možnému návratu pod Vezuv nasvedčuje aj fakt, že prezident Neapola Aurelio De Laurentiis nikdy netajil zámer priviesť naspäť do svojho klubu Cavaniho, ktorý na Stadio San Paolo odohral v rokoch 2010 až 2013 103 ligových stretnutí a nastrieľal 78 gólov. Podľa jeho slov by však uruguajské ofenzívne eso muselo znížiť svoje platové nároky.


Pre tím, v ktorom pôsobí aj Slovák Marek Hamšík, je prioritou priniesť do svojich štruktúr kvalitného hrotového útočníka. Podľa informácii periodika Tuttosport by sa pri prípadnom nezdare s Cavanim mohol klub obrátiť na Cira Immobileho. Hráč rímskeho Lazia má na svojom konte v aktuálnej sezóne už 9 gólov a 5 asistencií.

Viac k témam: Aurelio De Laurentiis, Edinson Cavani, Neymar, SSC Neapol
Zdroj: Webnoviny.sk – Edinson Cavani by sa mohol vrátiť do SSC Neapol, má stále napäté vzťahy s Neymarom © SITA Všetky práva vyhradené.


Top