Ste tu
Home > Správy > Slovensko > Dve krajské predsedníctva žiadajú zvolanie mimoriadneho snemu strany Za ľudí

Dve krajské predsedníctva žiadajú zvolanie mimoriadneho snemu strany Za ľudí

Zdieľaj tento článok

24.6.2021 (Webnoviny.sk) – Krajské predsedníctva strany Za ľudí v Prešove a Košiciach schválili uznesenie, ktorým žiadajú o zvolanie mimoriadneho snemu strany, a to v prvý septembrový týždeň.


Informoval o tom poslanec Národnej rady SR (NR SR) a predseda Prešovského predsedníctva Za ľudí Vladimír Ledecký. V Prešove rokovalo predsedníctvo v stredu 23. júna, v Košiciach minulý týždeň.


„Krajské predsedníctvo Prešovského kraja zasadlo už druhýkrát v priebehu posledného mesiaca a po druhýkrát jasne komunikovalo svoje výhrady k smerovaniu strany pod vedením predsedníčky Veroniky Remišovej. Krajské predsedníctvo sa opakovane jasnou väčšinou uznieslo o zvolaní mimoriadneho snemu, a to v prvý septembrový týždeň 2021,” ozrejmil Ledecký.

Verí, že predsedníctvo strany Za ľudí „neodignoruje jasnú požiadavku na zvolanie mimoriadneho snemu drvivej väčšiny členov a okresných predsedov z východného Slovenska”. „Neviem koľkokrát ešte budeme musieť ako krajské predsedníctva zasadnúť, aby boli požiadavky členov a okresných predsedov vypočuté,“ dodal koaličný poslanec.

Zdroj: Webnoviny.sk – Dve krajské predsedníctva žiadajú zvolanie mimoriadneho snemu strany Za ľudí © SITA Všetky práva vyhradené.

Zdieľaj tento článok

Top