Ste tu
Home > Šport > DVAJA TREBIŠOVSKÍ MLADÍCI V AGENTÚRE RICHARDA ČECHA

DVAJA TREBIŠOVSKÍ MLADÍCI V AGENTÚRE RICHARDA ČECHA

Zdieľaj tento článok

Richard Čech, brat bývalého slovenského reprezentanta, Mareka Čecha, ktorý sa len prednedávnom upísal talianskemu druholigistovi Calcio Como, si do svojej hráčskej agentúry vzal pod ochranné krídla dvoch trebišovských mladíkov hrajúcich za Jupie Podlavice.


Útočník Jozef Boberský a obranca Cyprián Vaľko

Reč je o dvojici Trebišovčanov, ktorí futbalovo napredujú v bystrickom klube Jupie Podlavice. Ten sa stal známym predovšetkým ako mládežnícke pôsobisko v súčasnosti najväčšej slovenskej futbalovej hviezdy, Mareka Hamšíka.


Prečítaj si: Richard Čech pre TvojTrebišov.sk!

Dvojici Jozef Boberský a Cyprián Vaľko sú hráčmi banskobystrického Jupie Podlavice U15 a tento rok sa podarilo zvíťaziť v turnaji starších žiakov o Pohár predsedu SSFZ. Do Jupie prišli minulý rok z trebišovského Slavoja, súčasťou agentúry Richarda Čecha sa stali len počas tohto týždňa.


Zdroj: cech-slovakia.sk

Zdieľaj tento článok

Dr. MartinCooper
Regionálny spravodajský portál TvojTrebišov.sk vznikol 1. februára 2015 ako projekt viacerých študentov, ktorí mali chuť priniesť do trebišovských vôd niečo nové a písať zaujímavé články o svojom meste a jeho širokom okolí. Nájdeš na ňom aktuálne informácie z oblasti krimi, športu, kultúry, fotoreportáží, rozhovorov, či rôzne rubriky a články s pridanou hodnotou.
Top