Ste tu
Home > Správy > Slovensko > Dvaja Rejdovčania vnikli do rodinného domu, ukradli potraviny a prevrátili vianočný stromček

Dvaja Rejdovčania vnikli do rodinného domu, ukradli potraviny a prevrátili vianočný stromček

ROŽŇAVA 27. decembra (WebNoviny.sk) – Vyšetrovateľ odboru kriminálnej polície Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Rožňave obvinil z trestného činu porušovania domovej slobody spáchaného formou spolupáchateľstva dvoch Rejdovčanov vo veku 19 a 24 rokov.


Ako vo štvrtok informovala hovorkyňa košickej krajskej polície Jana Mésarová, mladí muži 24. decembra okolo polnoci vnikli do rodinného domu v obci Rejdová v okrese Rožňava. Prehľadali dom, pričom prevrátili ozdobený vianočný stromček.


Z kuchyne ukradli rôzne potraviny za najmenej 50 eur, ulakomili sa aj na zákusky. Poškodením vianočných ozdôb vznikla majiteľovi škoda najmenej 20 eur. Polícia v krátkom čase podozrivé osoby zadržala, pričom sa k spáchaniu tohto činu priznali. Obaja obvinení sú stíhaní na slobode. Za tento skutok hrozí obvineným osobám trest odňatia slobody na jeden až päť rokov.

Viac k témam: krádež, lúpežné prepadnutie, Polícia SR, Vianoce
Zdroj: Webnoviny.sk – Dvaja Rejdovčania vnikli do rodinného domu, ukradli potraviny a prevrátili vianočný stromček © SITA Všetky práva vyhradené.


Top