Ste tu
Home > Spravodajstvo > <i class="fa fa-camera"></i> DOPRAVNÁ NEHODA V TREBIŠOVE SKONČILA POLICAJNOU NAHÁŇAČKOU

DOPRAVNÁ NEHODA V TREBIŠOVE SKONČILA POLICAJNOU NAHÁŇAČKOU

V utorok, 2. februára 2016 približne o 14:30 hod. došlo v Trebišove na Komenského ulici k dopravnej nehode. Vodič Felície (27) sa pri predchádzaní pred ním idúceho vozidla v smere od obchodného centra k športovej hale zrazil s oproti idúcim motorovým vozidlom zn. Kia Rio, ktoré viedol 60-ročný Trebišovčan.


Z miesta nehody ušiel, chytili ho až na Gorkého ulici

27-ročný vodič Felície z miesta nehody ušiel. Trebišovská polícia však rýchlo zasiahla, unikajúceho vodiča prenasledovala a úspešne zastavila až na Gorkého ulici. Vodič bol na mieste podrobený dychovej skúške, prostredníctvom ktorej sa zistilo, že má v krvi 2,5 promile alkoholu, za čo mu bol následne zadržaný vodičský preukaz. Vodič bol umiestnený do cely policajného zaistenia.


foto1

foto2

Škoda na autách bola 3000,- €, vodičovi Felície hrozia 2 roky

Nezodpovedný vodič Felície bol vyšetrovateľom policajného zboru obvinený z ohrozenia pod vplyvom návykovej látky, za čo mu v prípade dokázania viny hrozí dvojročný pobyt za mrežami. Dopravná nehoda si vyžiadala škodu na oboch motorových vozidlách, ktorá bola vyčíslená na približne 3000,- eur.

foto3

foto4


Zdroj: Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky
Foto: OR PZ KE


Dr. MartinCooper
Regionálny spravodajský portál TvojTrebišov.sk vznikol 1. februára 2015 ako projekt viacerých študentov, ktorí mali chuť priniesť do trebišovských vôd niečo nové a písať zaujímavé články o svojom meste a jeho širokom okolí. Nájdeš na ňom aktuálne informácie z oblasti krimi, športu, kultúry, fotoreportáží, rozhovorov, či rôzne rubriky a články s pridanou hodnotou.
Top