Ste tu
Home > Správy > Slovensko > Dopravná nehoda v okrese Trnava má jednu obeť, v zákrute sa čelne zrazila motorka s kamiónom (foto)

Dopravná nehoda v okrese Trnava má jednu obeť, v zákrute sa čelne zrazila motorka s kamiónom (foto)

Zdieľaj tento článok

25.6.2021 (Webnoviny.sk) – Trnavskí hasiči a policajti zasahujú pri dopravnej nehode motocykla s kamiónom, ku ktorej došlo v piatok popoludní medzi obcami Buková a Trstín v okrese Trnava.


Podľa prvotných informácií polície 33-ročný vodič motorky na ceste III. triedy predbiehal nákladné auto a v neprehľadnej zákrute sa čelne zrazil s protiidúcim kamiónom.


Ako informovalo Prezídium Hasičského a záchranného zboru, na miesto nehody bol k osobe v bezvedomí privolaný záchranársky vrtuľník. Napriek poskytnutej kardiopulmonálnej resuscitácii a veľkej snahe záchranárov sa ho už nepodarilo oživiť.

Policajti na mieste riadia dopravu, pretože cesta je z dôvodu dokumentovania a odstraňovania následkov nehody neprejazdná. Polícia okolnosti a presné príčiny tragickej nehody vyšetruje.

Viac k témam: dopravná nehoda, hasiči, policajti, úmrtie
Zdroj: Webnoviny.sk – Dopravná nehoda v okrese Trnava má jednu obeť, v zákrute sa čelne zrazila motorka s kamiónom (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.

Zdieľaj tento článok

Top