Ste tu
Home > Správy > Slovensko > Dopravná nehoda v Dvoriankach si vyžiadala štyri zranené osoby, vodič nedal prednosť na hlavnej ceste (foto)

Dopravná nehoda v Dvoriankach si vyžiadala štyri zranené osoby, vodič nedal prednosť na hlavnej ceste (foto)

Zdieľaj tento článok

11.6.2021 (Webnoviny.sk) – Pri dopravnej nehode v obci Dvorianky v okrese Trebišov sa vo štvrtok večer zranili štyri osoby. Dve osoby utrpeli zranenia s dobou liečenia do sedem dní a dve osoby s predpokladanou dobou liečenia do 42 dní. Na sociálnej sieti o tom informovala košická krajská polícia.


Vo štvrtok viedol 50-ročný muž z okresu Vranov nad Topľou motorové vozidlo značky Škoda Felícia po vedľajšej ceste v obci Dvorianky v okrese Trebišov, pričom pri vjazde do križovatky nerešpektoval dopravnú značku Stoj, daj prednosť v jazde a vošiel do jazdnej dráhy po hlavnej ceste jazdiacemu motorovému vozidlu značky Audi A3, ktoré viedol 27-ročný muž z okresu Trebišov.


Po zrážke motorové vozidlo Škoda Felícia otočilo a odrazilo do motorového vozidla Škoda Scala, ktoré stálo na náprotivnej strane križovatky a ktorého 34-ročná vodička dávala prednosť v jazde motorovému vozidlu Audi.

Bezprostredne po dopravnej nehode boli vodiči motorových vozidiel podrobení dychovým skúškam s negatívnym výsledkom. Dopravná nehoda je v štádiu skráteného vyšetrovania.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

Viac k témam: dopravná nehoda, polícia
Zdroj: Webnoviny.sk – Dopravná nehoda v Dvoriankach si vyžiadala štyri zranené osoby, vodič nedal prednosť na hlavnej ceste (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.

Zdieľaj tento článok

Top