Ste tu
Home > Spravodajstvo > DO SEČOVIEC SA DOSTANEME OBCHÁDZKOU

DO SEČOVIEC SA DOSTANEME OBCHÁDZKOU

Železnice Slovenskej republiky v dňoch 27. až  28. mája v čase od 9.00 h. do 13.00 h. vykonajú v traťovom úseku Sečovce – Trebišov opravu železničného priecestia.


Úsek trate križuje v Trebišove cestu I. triedy a oprava si vyžiada obchádzku


Výluka neovplyvní vlakovú dopravu, keďže na tejto trati osobná doprava nie je v prevádzke. Obmedzenie cestnej premávky a obchádzková trasa budú vyznačené prenosným dopravným značením.

vlak oprava

Zamestnanci ŽSR opravia cez víkend železničné priecestie v Trebišove. Odstránia opotrebovanú priecestnú konštrukciu, zriadia nové koľajové lôžko a následne spolu s dodávateľom namontujú novú priecestnú konštrukciu typu STRAIL. V konečnej fáze, asfaltovaním nábehov, zabezpečia požadovanú bezpečnosť a kvalitu prejazdu.

 Obchádzka bude trvať nepretržite do 29. mája.

ŽSR prosia motoristov o trpezlivosť a pochopenie v súvislosti s obmedzeniami a zriadením obchádzkovej trasy v Trebišove, ku ktorým dôjde v dôsledku opravných prác na železničnom priecestí a zároveň apelujú na zvýšenú pozornosť pri sledovaní dočasného dopravného značenia.


Tlačová správa ŽSR


Dr. MartinCooper
Regionálny spravodajský portál TvojTrebišov.sk vznikol 1. februára 2015 ako projekt viacerých študentov, ktorí mali chuť priniesť do trebišovských vôd niečo nové a písať zaujímavé články o svojom meste a jeho širokom okolí. Nájdeš na ňom aktuálne informácie z oblasti krimi, športu, kultúry, fotoreportáží, rozhovorov, či rôzne rubriky a články s pridanou hodnotou.
Top