Ste tu
Home > Spravodajstvo > DO AUTA VLIEZOL CEZ ČELNÉ SKLO, NÁSLEDNE HO ZADRŽALI POLICAJTI

DO AUTA VLIEZOL CEZ ČELNÉ SKLO, NÁSLEDNE HO ZADRŽALI POLICAJTI

opitý vodič za volantom

Policajti Obvodného oddelenia PZ Kráľovský Chlmec zadržali a z prečinov krádeže a poškodzovania cudzej veci obvinili 20-ročného Mariána z Čiernej nad Tisou, ktorý liezol do auta cez čelné sklo.


Aby sa dostal do garáže, tak vysekal kváder

Obvinený Marián sa v utorok, 9. februára, pred polnocou na ulici Obrancov mieru v meste Čierna nad Tisou (okres Trebišov), vlámal do garážovej výstavby, kde zo steny vysekal kváder. Cez takto vzniknutý otvor preliezol do garáže, kde na zaparkovanom motorovom vozidle zn. Ford Mondeo rozbil čelné sklo.


Po tom, čo v ňom urobil otvor, vliezol do vozidla a z vozidla odcudzil puzdro s ťažným lanom. Takto spôsobil škodu za približne 560,- eur. Obvinený bol umiestnený do cely policajného zaistenia v prípade dokázania viny mu hrozí až dvojročné väzenie. Informovalo KR PZ v Košiciach.


Zdroj: nazempline.sk
Foto: Ilustračné


Dr. MartinCooper
Regionálny spravodajský portál TvojTrebišov.sk vznikol 1. februára 2015 ako projekt viacerých študentov, ktorí mali chuť priniesť do trebišovských vôd niečo nové a písať zaujímavé články o svojom meste a jeho širokom okolí. Nájdeš na ňom aktuálne informácie z oblasti krimi, športu, kultúry, fotoreportáží, rozhovorov, či rôzne rubriky a články s pridanou hodnotou.
Top