Ste tu
Home > Šport > DIVÁKOV NA 2. DEUTSCHMANN® RALLYE TREBIŠOV POTEŠÍ AJ PETER NAGY SO SKUPINOU INDIGO

DIVÁKOV NA 2. DEUTSCHMANN® RALLYE TREBIŠOV POTEŠÍ AJ PETER NAGY SO SKUPINOU INDIGO

Sprievodný program pre najmenších i pre tých väčších pripravujú organizátori na tento piatok a sobotu, počas konania 2. DeutschMann® Rallye Trebišov. Akousi tradíciou sa stáva aj piatkový koncert, ktorý nebude chýbať ani tento rok.

Druhý ročník DeutschMann® Rallye Trebišov sa uskutoční už v najbližšie dni, 31. augusta – 1. septembra. V piatok od 17:30 hod. otvorí súťaž mestská rýchlostná skúška Trebišov – okruh s dĺžkou 2,95 kilometrov. Od 19:00 hod. je na Námestí Boleslava Romana naplánovaný slávnostný štart súťaže a po ňom už aj hudobný koncert. Tento rok si budeme môcť vychutnať skvelého hudobníka Petra Nagya so skupinou Indigo.

Ťažko by sme hľadali niekoho, kto nepozná jeho meno. Rovnako ťažko by sme hľadali niekoho, kto nepozná jeho legendárny účes. A je asi nemožné nájsť niekoho, kto by nepoznal naspamäť všetky jeho hity. Je to už neuveriteľných 35 rokov, odkedy sa objavil Profesor Indigo a s ním aj Peter Nagy. Za ten čas sa Peter Nagy stal neoddeliteľnou súčasťou slovenskej hudobnej scény a jeho pesničky, napriek svojím rokom, sú neopočúvané a stále rovnako svieže.

Naozaj sa zdá, že s Petrom Nagyom nikdy nezostarnete. Jeho energia sa zdá byť nevyčerpateľná a jeho koncerty sú stále plné čistej radosti z hudby. Bola by preto veľká škoda, ak by ste zostali doma s nohami na stole. Peter si totiž chráni svoje bláznovstvá a nudiť sa určite nebudete ani minútu. Avšak, len pomaly. Peter totiž nie je len skvelý hudobník, ale aj výborný fotograf. Skúste si pozrieť jeho práce, sú plné exotiky a vôní cudzích krajín.

Pri počúvaní prajeme príjemný zážitok a zároveň prosíme divákov, aby pri návšteve tohto podujatia využili parkoviská pred nákupnými centrami Lidl a Kaufland a svoju návštevu si naplánovali pred začatím koncertu.

Pre lepšiu orientáciu v meste Trebišov prinášame pre všetkých účastníkov, fanúšikov a divákov umiestnenie jednotlivých priestorov súťaže 2. ročník DeutschMann Rallye Trebišov.
Riaditeľstvo súťaže bude už od štvrtka 30. augusta 2018 umiestnené v priestore Autolakovne na Dopravnej ulici v tesnej blízkosti servisného a uzavretého parkoviska súťažných vozidiel
Priestor servisného parkoviska môžu navštíviť aj diváci a to v priebehu piatka a soboty.

Štartovú a cieľovú rampu nájdu fanúšikovia a diváci na Námestí Boleslava Romana v centre mesta Trebišov. Tu sa v piatok večer (31. augusta 2018) uskutoční od 19:00 slávnostný štart súťaže, po ktorom bude nasledovať od 20:00 koncert Petra Nagya a skupiny Indigo. 
V sobotu od 10:30 bude tento priestor vyhradený pre rôzne aktivity a súťaže detí aj dospelých a to až do príchodu súťažných posádok na cieľovú rampu o 16:00. 

Novinka súťaže – mestská rýchlostná skúška s názvom RS Trebišov sa uskutoční v piatok 31. augusta 2018 v čase od 17:30. Jej trať si môžete tiež pozrieť na mapke v prílohe článku.
Radi by sme upozornili nielen divákov ale aj obyvateľov mesta Trebišov na zvýšenú pozornosť a opatrnosť v priebehu rýchlostnej skúšky a tiež na to, aby pozorne dbali na dodržiavanie všetkých pokynov a upozornení usporiadateľov, ktorí sa budú starať o ich bezpečnosť.

ZDROJ: https://autoklub.rallye.sk/

Top