Ste tu
Domov > Kultúra > Diváci odchádzali z predstavenia Cirque du Soleil ostriekaní olejom, cirkus sa ospravedlňuje

Diváci odchádzali z predstavenia Cirque du Soleil ostriekaní olejom, cirkus sa ospravedlňuje

REDMOND 10. septembra (WebNoviny.sk) – Zrejme nie v najlepšom budú spomínať niektorí návštevníci na piatkové vystúpenie najznámejšieho cirkusu sveta Cirque du Soleil v Redmonde v americkom štáte Washington. Časť obecenstva totiž dostala nečakane zásah mazľavou tekutinou a večerné predstavenie bolo predčasne ukončené ešte pred plánovanou prestávkou.

Tekutinou bol podľa pondelňajšieho vyhlásenia Cirque du Soleil obyčajný rastlinný olej. Umelci preto upokojujú divákov, že mazľavá substancia, ktorá ich divákov, „nepredstavovala žiadne zdravotné riziko“.

Reklamy

Odporúčame:
Slon zaútočil na skupinu argentínskych poľovníkov, jeden z nich neprežil

Reklamy

Známy umelecký súbor z Kanady sa za túto nečakanú udalosť divákom ospravedlňuje a za toto neúspešné piatkové predstavenie vráti všetkým z nich vstupné.

Podľa doterajších zistení bol na príčine tejto nehody pokazený hydraulický systém, konkrétne uvoľnená hadička, ktorá v nečakanej chvíli vystrekla olej na umelcov na pódiu a tiež na časť divákov.

Viac k témam: cirkus, Cirque du Soleil
Zdroj: Webnoviny.sk – Diváci odchádzali z predstavenia Cirque du Soleil ostriekaní olejom, cirkus sa ospravedlňuje © SITA Všetky práva vyhradené.

Odporuč náš článok svojim priateľom!
Top