Ste tu
Home > PR > DARČEKOVO SA PREZLIEKLO DO VIANOČNÉHO ŠATU. POZRI SI VIDEO!

DARČEKOVO SA PREZLIEKLO DO VIANOČNÉHO ŠATU. POZRI SI VIDEO!

Trebišovské Darčekovo sa prezlieklo do vianočného šatu. Sortiment ponúkaných produktov je skutočne široký. Ale veď čo budeme písať. Pozrite si to na videu.

Hneď po vstupe do obchodu na Vás čaká usmievavá predavačka a už na prvý pohľad zaujímavý sortiment, ktorý uspokojí aj toho najnáročnejšieho zákazníka. Spektrum ponúkaných darčekových výrobkov je skutočne široké. Od ručne vyrábanej keramiky, drevorezby, sviečok a vonných vankúšikov až po čerstvučké lázeňské oplátky rôznych príchutí priamo z výroby a potreby pre domácich umelcov. Všetko vkusne uložené v policiach.

Darčekovo podporuje umelcov

Darčekovo je špecifické okrem svojho ponúkaného sortimentu aj tým, že podporuje umelcov, ktorí si v prípade záujmu môžu v tomto obchode umiestniť svoje maľby a získať tak výborný priestor na prezentáciu. Ak sa vrátime k ponuke Darčekova, je takmer jasné, že keď tam zákazník vkročí, naprázdno neodíde. Ak nemá, alebo nevie nájsť vhodný darček, je práve Darčekovo tou správnou voľbou. Kde Darčekovo nájdete? Na ulici M.R. Štefánika, v starom Priore. Už sa tešia na Vašu návštevu. Teraz si pozrite video plné pekných vianočných dekorácií.

P.S. Takýmto článkom vieme pomôcť aj Vášmu podnikaniu. Stačí napísať na redakcia@tvojtrebisov.sk a dohodneme sa.


PR článok

Redakcia
Redakcia
Regionálny spravodajský portál TvojTrebišov.sk vznikol 1. februára 2015 ako projekt viacerých študentov, ktorí mali chuť priniesť do trebišovských vôd niečo nové a písať zaujímavé články o svojom meste a jeho širokom okolí. Nájdeš na ňom aktuálne informácie z oblasti krimi, športu, kultúry, fotoreportáží, rozhovorov, či rôzne rubriky a články s pridanou hodnotou.
Top