Ste tu
Home > Kultúra > DÁMSKY VEČER SO SOŇOU MÜLLEROVOU V PENZIÓNE PRECEDENS

DÁMSKY VEČER SO SOŇOU MÜLLEROVOU V PENZIÓNE PRECEDENS

Dámsky večer v Penzióne Precedens
Zdieľaj tento článok

Penzión Precedens pokračuje v úspešne nastolenej tradícii a pre nežnejšie pohlavie si prichystal druhé pokračovanie dámskeho večera, v hlavnej úlohe so Soňou Mullerovou. Večer venovaný kráse, životnému štýlu a dobrej kozmetike odštartuje už v piatok, 20. novembra 2015 o 17:00 hod.


Moderovať bude Soňa Mullerová, vystúpi Nika Karch

Hostí prevedie večerom stálica televíznych obrazoviek a krásna žena, Soňa Mullerová. Tá sa bezpochyby postará o skvelú zábavu. Svoju ruku k dielu určite priloží aj Nika Karch, speváčka, ktorá svoju kariéru začala v roku 2010. Ako vokalistku ju mohli diváci vidieť na turné skupín Desmod a Nazareth. Potom prišlo jej debutové CD a turné “Sme aké sme tour” s Beátou Dubasovou. Jej doposiaľ najvýraznejšími počinmi na hudobnom poli je singel “Čerešne” v spolupráci s Mafia Corner a Suverenom a takisto možnosť byť hosťom Karla Gotta počas jeho megakoncertu v Michalovciach.


Príde tatér, noviniek bude mnoho

Zúčastnené dámy sa môžu tešiť na tatéra Štefana Prokopiča, ktorý bude tetovať priamo na mieste. Tetovať však bude len malé kresby a predlohu je vhodné priniesť si so sebou. Okrem neho sa na pôde Precedensu predstaví viacero zaujímavých firiem pôsobiacich v rôznych oblastiach. Záujemkyne sa môžu tešiť na módnu prehliadku, prezentáciu zdravého stravovania sa, výrobkov do kuchyne, prestížneho dámskeho spodného prádla a mnoho iného. Stačí si rezervovať miesto. Ale rýchlo! Míňajú sa. Viac informácií v priloženom plagáte.

sona-mulerova

Zdieľaj tento článok

Top