Ste tu
Home > Médiá > Fotoreport > <i class="fa fa-camera"></i> DÁMSKY VEČER SO SOŇOU MULLEROVOU JE ZA NAMI

DÁMSKY VEČER SO SOŇOU MULLEROVOU JE ZA NAMI

V piatok, 20. novembra 2015 oddychovali naše nežnejšie polovičky v Penzióne Precedens, kde sa uskutočnilo druhé pokračovanie dámskeho večera v spoločnosti krásnej Sone Mullerovej. A veru, bolo sa na čo pozerať!


Prišlo viac žien

Organizátorov podujatia môže len tešiť, že záujem o túto akciu má rastúci charakter. V porovnaní s minulým ročníkom bolo zúčastnených podstatne viac žien. Aj to bol jeden z faktorov, ktoré sa podpísali pod skvelú atmosféru. O výnimočný štart sa postarala speváčka Nika Karch. Tá svojimi ladnými tónmi uvoľnila a roztlieskala vďačné dámske (no našli sa aj páni) publikum. Zazneli známe skladby ako Je to možné Čerešne.


IMG_0619

Prezentácia rôznych produktov

Následne sa slova ujala moderátorka večera, Soňa Mullerová. Vyzerala, ako vždy, výborne. K prezentácii svojich produktov sa postupne dostali spoločnosti venujúce sa starostlivosti o pleť, vlasy, prestížnej kozmetike a funkčnému prádlu, zdravej výžive, či produktom do kuchyne.

IMG_0633

Zaujímavosťou bola možnosť nechať sa tetovať priamo na mieste, čo využilo hneď niekoľko záujemkýň. Pomedzi predstavovanie jednotlivých spoločností bola pre publikum pripravená trojdielna módna prehliadka plná výnimočných modelov šiat. Prestávky slúžili najmä na to, aby si dámy na vlastnej koži mohli vyskúšať ponúkané produkty. Najväčší záujem u dám vzbudila zdravá výživa a čokoládové cukrovinky, no ani ostatné stanovištia nezaostávali.

IMG_0667

IMG_0716

IMG_0717

Atmosféra je výborná. Ja sama som zvyknutá na ženskú spoločnosť a teším sa, že tu prítomné dámy si dnešný večer užívajú,” povedala pre náš portál moderátorka Soňa Mullerová. Aj jej slová svedčia o tom, že piatkový večer sa vydaril a my len dúfame, že čas, ktorý do seba v ten deň dámy investovali, padol na úrodnú pôdu a páčilo sa im rovnako, ako našej redakcii!

Celú fotogalériu z tejto akcie si môžeš pozrieť na našej FB stránke, stačí kliknúť TU


FOTO: Daniel Fekete
VIDEO: Internetová televízia Trebišov


Top