Ste tu
Home > Médiá > Fotoreport > <i class="fa fa-camera" aria-hidden="true"></i> DÁMSKY VEČER SO SOŇOU MULLEROVOU PO TRETÍKRÁT

DÁMSKY VEČER SO SOŇOU MULLEROVOU PO TRETÍKRÁT

V sobotu 5. novembra oddychovali naše nežnejšie polovičky v Penzióne Precedens, kde sa uskutočnilo tretie pokračovanie dámskeho večera v spoločnosti krásnej Sone Mullerovej. A veru, bolo sa na čo pozerať! 


Prišlo viac žien

Organizátorov podujatia môže len tešiť, že záujem o túto akciu má rastúci charakter. V porovnaní s minulým ročníkom bolo zúčastnených podstatne viac žien. Aj to bol jeden z faktorov, ktoré sa podpísali pod skvelú atmosféru. O výnimočný štart sa postaralo spevácke duo Lily & Mony. Tie svojimi covermi uvoľnili a roztlieskali vďačné dámske (no našli sa aj páni) publikum. Zazneli známe skladby zo svetovej, ale i domácej produkcie.


damsky-vecer-19

Prezentácia rôznych produktov

Následne sa slova ujala moderátorka večera, Soňa Mullerová. Vyzerala, ako vždy, výborne. K prezentácii svojich produktov sa postupne dostali spoločnosti venujúce sa starostlivosti o pleť, vlasy, prestížnej kozmetike, svadobné salóny či kvetinárstvo.

Pomedzi predstavovanie jednotlivých spoločností bola pre publikum pripravená trojdielna módna prehliadka plná výnimočných modelov šiat. Prestávky slúžili najmä na to, aby si dámy na vlastnej koži mohli vyskúšať ponúkané produkty.

Atmosféra je výborná. Ja sama som zvyknutá na ženskú spoločnosť a teším sa, že tu prítomné dámy si dnešný večer užívajú,” povedala pre náš portál moderátorka Soňa Mullerová. Aj jej slová svedčia o tom, že sobotňajší večer sa vydaril a my len dúfame, že čas, ktorý do seba v ten deň dámy investovali, padol na úrodnú pôdu a páčilo sa im rovnako, ako našej redakcii!

Na záver video z dielne ITVTV.sk


PR článok


Dr. MartinCooper
Regionálny spravodajský portál TvojTrebišov.sk vznikol 1. februára 2015 ako projekt viacerých študentov, ktorí mali chuť priniesť do trebišovských vôd niečo nové a písať zaujímavé články o svojom meste a jeho širokom okolí. Nájdeš na ňom aktuálne informácie z oblasti krimi, športu, kultúry, fotoreportáží, rozhovorov, či rôzne rubriky a články s pridanou hodnotou.
Top