Ste tu
Home > Šport > CHYSTÁ SA VEĽKOLEPÁ TOUR DE TOKAJ. TO NESMIEŠ ZMEŠKAŤ

CHYSTÁ SA VEĽKOLEPÁ TOUR DE TOKAJ. TO NESMIEŠ ZMEŠKAŤ

Zdieľaj tento článok

Po tom, čo sme informovali o historicky prvom Trebišovskom nočnom behu, ktorý sa uskutoční už 4. júna 2016, tu máme ďalšiu udalosť, aká tu ešte nebola. Tentokrát z našej vinohradníckej oblasti Tokaj. Čítaj ďalej!


Príď si vyskúšať čo je v Tebe na športovom podujatí  „TOUR de TOKAJ“   ktoré sa uskutoční 16. 04. 2016 v  čase od 11:00 do 16:00 h. Usporiadateľom podujatia je Združenie Tokajská Vínna cesta.


Tour de Tokaj prinesie spojenie behu a cyklotúry

Podujatie Tour de Tokaj bude spojením bežeckého preteku (na 5 a 10 kilometrov) a cyklistickej túry trasou vytýčenou cez vinohrady a územie obce Malá Tŕňa – Vyhliadková veža Tokaj, ktorá má takmer 20 kilometrov. Tokajské vinice vôbec po prvýkrát dajú priestor prvému športovému  podujatiu realizovanému vo Vinohradníckej oblasti Tokaj a zároveň poskytnú miesto pre slávnostné otvorenie turistickej sezóny na novovytvorených tokajských cyklotrasách.

Plagát Tour de Tokaj

Aj práve Ty môžeš byť účastníkom tohto podujatia a zabojovať o tokajské medaily v kategóriách BABY a RUN určených podľa dĺžky trate. Pre návštevníkov, ktorých po dobrom výkone poteší aj kvalitné vínko je  pripravená kategória RUN & WINE  za zvýhodnenú cenu. A ak nie si žiadny vytrvalec, ale láka Ťa príroda vinohradníckej oblasti, obuj sa do „túlavých topánok“ a nechaj sa uniesť rozprávkovými prechádzkami vinohradmi a okolitou prírodou. Program bude doplnený rôznymi atrakciami pre malých aj veľkých.

Viac informácií o podujatí a registrácií nájdeš TU:

Zdieľaj tento článok

Top