Home > Šport > Cenné víťazstvo v Bardejove

Cenné víťazstvo v Bardejove

V piatok 24.augusta nastúpili naši futbalisti na 6.kolo II.ligy, keď si v Bardejove zmerali sily s miestnym Partizánom.

Po minulotýždňovom nevydarenom domácom zápase s Liptovským Mikulášom si naši futbalisti chceli napraviť chuť a vo východniarskom derby túžili uspieť. Prvú pološancu v zápase si vypracovali domáci Bardejovčania v 10.minúte, ale efektné zakončenie kapitána Milunovića skončilo mimo brány. Na opačnej strane sa strelou po zemi snažil presadiť Lorinčák, no jeho pokusu chýbala väčšia razancia. Azda najväčšia šanca prvého polčasu prišla v 37.minúte, keď sa domáci legionár Romulo Silva Santos ocitol sám pred naším brankárom, no ten čaroval a ani následný pokus neskončil v našej sieti, keď na bránkovej čiare zasiahol Lazarus. V 43.minúte nastal radostný moment pre trebišovských fanúšikov, keď dlhú loptu za obranu zužitkoval Ján Novák na otvárací gól – 0:1.

Aj druhý polčas začali naši futbalisti lepšie a v 53.minúte sa v gólovej šanci po spätnej prihrávke od Nováka ocitol Vajs, no na domáceho gólmana nevyzrel. V 57.minúte sme sa už však gólu dočkali, keď si títo dvaja hráči vymenili pozície a spätnú prihrávku Vajsa využil Ján Novák na strelenie svojho druhého gólu v zápase – 0:2. Domáci mali obrovskú šancu na kontaktný gól v 70.minúte, ale Dominik Lukáč hlavou trestuhodne minul našu bránu. V 83.minúte sa individuálne presadil po celý zápas výborne hrajúci Jozef Vajs a strelou pod brvno nedal domácemu brankárovi šancu – 0:3. Záver zápasu sme si už ustrážili a na pôde Bardejova sme tak zaznamenali cenné víťazstvo.

Partizán Bardejov – Slavoj Trebišov 0:3 (0:1)
Góly: 43. a 57. Novák, 83. Vajs.
Zostava Slavoja: Pella – Vojtovič, Kražel, Lazarus, J. Kolbas (C), Junior, Lorinčák (90. Gibilov), Špak, Vajs (86. Jovanović), Novák, Ruskovský.

Všetkých fanúšikov srdečne pozývame na náš najbližší domáci zápas, keď v nedeľu 2.septembra o 16:30 privítame atraktívneho súpera FC Petržalka.