Ste tu
Home > Spravodajstvo > ČAKÁ NÁS HORÚCI VÍKEND, TRIDSIATKY BY VŠAK MALI ODOLAŤ

ČAKÁ NÁS HORÚCI VÍKEND, TRIDSIATKY BY VŠAK MALI ODOLAŤ

Počasie víkend

Podľa predpovedí meteorológov čaká naše končiny doteraz najhorúcejší víkend v roku. Teploty by mali na teplomeroch vystúpiť až na 29 °C. Môže sa však vyskytnúť aj oblačnosť a prehánky.

V nedeľu bude čas na opaľovanie

Sobota sa bude niesť v znamení približne 26 °C, no strašiť môžu občasné oblaky a prehánky. V nedeľu sa však karta obráti a na našom Južnom Zemplíne sa môže otepliť až na 29 °C. Podľa slov Slovenského hydrometeorologického ústavu by však mali tridsiatky odolať a na prvý tropický deň v tomto roku si budeme musieť chvíľu počkať.

Počasie víkend
Víkend prinesie horúce počasie
Čo budú robiť počas víkendu ľudia?

S vedomím, že nás čaká na tieto dni mimoriadne teplý víkend som sa rozhodol, že zistím, na aké aktivity využijú pekné počasie naši čitatelia. „Sobotu zrejme strávim prácou na záhrade a dúfam, že sa mi podarí chytiť nejaký ten bronz. V nedeľu by som si rada vyšla so svojou rodinou do mestského parku na prechádzku,“ povedala pre náš web čitateľka Jana (29). „Ak bude počas víkendu pekne, určite vytiahnem motorku a urobím si na nej menší výlet. Po náročnom týždni v práci potrebujem prevetrať hlavu,“ pridáva sa čitateľ Peter (35).

Ako stráviš tento víkend ty? Povedz nám to v komentároch na FB a inšpiruj ostatných.

Top